Не тільки гейтеркам, але й всезнайкам, тим хто любить повчати, піднімаючи свою самооцінку за рахунок інших учасниць. Світ тісний, а анонімність вас не врятує від бумеранга. Тож будьте добріші до тих, хто приходить на Порадницю за підтримкою, як це завжди було.
ksusha1155• 13 июня 2024
Ответ дляЕлена - 79
Кто такая гейтерка ?
Долго пыталась понять! От слова хейт, видимо. Зачем так издеваться на языком???
Ива Купальская• 13 июня 2024
Это Ленки-скумбрии программка ’ти як’. Теперь она еще и Ленка-гейтерка