Леся Українка• 13 июня 2024
Який ваш улюблений косметичний продукт, без якого ви не можете жити?
Щось таке, що просто вау!)
Мой_ужин• 13 июня 2024
Немає улюбленого, много чого перепробувала, є якісь більш понравились, якісь менш...Но так шоб намазала, и о -20років, не було..
Безпорадна Кроко• 13 июня 2024
Сыворотка бифида от manyo и витамин С от Сесдерма. Это то, что всегда на полке, остальное постоянно что-то пробую новое
Ща как дам• 13 июня 2024
Ну ’не можу жити’ - без базових (п.3)).
А от якісь супер-засоби - то не має, а мали би вже бути, бо вік такий, що догляд треба нормальний.
Зараз, з огляду на місце проживання - не виходжу на вулицю без крема від сонця на обличчі, бо моє обличчя н сонці - то біда(
Білий Лосик• 13 июня 2024
Такого продукта нет. Даже шампунь, которым я пользуюсь, мне не особо подходит
Реанимация• 13 июня 2024
Матуючий крем juliette armand ( порадила косметолог). Виручає мій ніс, який швидко жирніє і стають пори сильно широкими
Ганцю в кєдах• 13 июня 2024
Нет такого, проживу без всего, если надо будет. Сыворотка с витамином С и спф всегда есть на моем столике
Кондуктор автобуса• 13 июня 2024
Одно выделить не могу, так как все дополняет друг-друга. Что покупаю уже не один раз - умывание Обаджи, сыворотки и эмульсия ис клиникал, спф Ланкастер, сыворотка Ревиталаш, уход за волосами Редкен и дсд
Попельшка• 13 июня 2024
Крем для контура глаз Annayake. Только он убирает панду и разглаживает так, как обещает
Маурита• 13 июня 2024
Не прям ’жити не можу’, але знайшла нарешті дуже просте комбо, з яким у мене не з´являються комедони та стають майже непомітні сальні нитки- ензимна пудра + саліцилова кислота (я беру досить бюджетні пади stridex з 1%).
Козачка• 13 июня 2024
Пудра, рум´яна, олівець для брів, зараз (влітку) це бронзер замість рум´ян, бальзам для губ.
Приму в дар• 13 июня 2024
Ответ дляМаурита
Покажіть фото