Ромашкинная• 13 июня 2024
Next що сталося?
Останні 2 рази якісь невдалі. То гроші забули мені повернути, дзвонила їм. Загубили повернення. Потім забули перерахувати кошти назад.
Сьогодні отримала інше замовлення. Не вистачає футболки((
А я не знімала розпаковку на відео. Так прикро. У вас все ок з Некстом?
Леди_в_ночи• 13 июня 2024
А футболка есть в перечне во вкладыше, по идее досылают. Возврат сейчас идёт дольше, пока не получат на складе в Британии, не оформляют возврат. Последние заказы все ок
Бешене сарі• 13 июня 2024
Все ок. Чи є та футболка в описі до посилки?
Взагалі один раз 2 місяці тому вони чи то загубили повернення чи то довго його не вносили в базу. Гроші повернули, але я так і не зрозуміла, отримали вони штани назад чи ні.
Настасья Пицун• 13 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Подскажите, а сколько стоит возврат посылки
Бешене сарі• 13 июня 2024
Ответ дляНастасья Пицун
За тарифом укрпошти до львова.
Ромашкинная
• 13 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
В переліку футболка є
Леди_в_ночи• 13 июня 2024
Ответ дляРомашкинная
В переліку футболка є
Странно, не было такого за много лет заказов у них. Пишите им в чат, что вы очень расстроенны и у вас такая ситуация