Помидорина• 13 июня 2024
Чоловіки з сз
Сходила на декілька побачень з тіндера/баду. Помітила у всіх чоловіків такий момент, що всі люблять, коли говорять про них самих, розпитуєш їх про все. Але у відповідь такої ж цікавості у мені не проявляють. Я би подумала, що просто не подобаюсь цим чоловікам, але вони і далі кличуть на наступні побачення, пишуть, що я сподобалась. Це зараз всі такі і це норма чи все таки щось не так? Я якось завжди уявляла, що люди взаємно цікавляться один одним
Идеальная оптимистка• 13 июня 2024
Таких 80% наших чоловіків, шукають жінку щоб ними бавилась, а давати нічого не збираються, і це не про гроші, хоча і їх не даватимуть
Цідило правди• 13 июня 2024
хотят внимания, поднять самооценку, потешить эго. для этого и сидят на сз
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 июня 2024
если бы вы были миллионерша, они бы очень интересовались ваши активами.