Стрибну в гречку• сегодня в 12:23
Клініка по очам у Києві
Дівчата, підкажіть гарну клініку чи лікаря у Києві, який розуміється на хворобах очей, повік.
Я з Харкова, вже півроку лікую рогівку одного ока від кон´юктивіта та вже є ускладнення на повіці (рубці). Які ми з лікарем не пробували краплі, мазі - нічого остаточно не вилікувало око. Зверталась в декілька клінік, зупинилась на ОКО, порадили гарного лікаря, але проблему вирішити досі не змогли.
Хочу поїхати до Києва та проконсультуватися з іншим лікарем/лікарями, бо дуже боюся втрати зір.
Око сльозиться і наче пісок у ньому,з ранку заліпає. Зір в порядку.
Стрибну в гречку
• сегодня в 12:27
Ответ дляSo_so
Дочка моя лечила язву роговицы в Айлаз. Успешно. Я туда просто позвонила и сказала, что вот такая ситуация, кто у Вас из врачей специализируется на этом и они её записали.
Дякую за відповідь. А як з´явилася язва ока у доньки?
Ответ дляСтрибну в гречку
Изначально синдром сухого глаза, ей выписали какие-то увлажняющие капли, просто по жалобам, не обследовали и стандартные рекомендации поменьше за компьютером (она училась и работала много).
Глаз был такой сухой, что утром веко прилипало к слизистой. Так и дошло до язвы.
Цветов Мне срочно• сегодня в 12:31
Можете почитать отзывы о врачах и клинике. Недалеко от ЖД вокзала.
Стрибну в гречку
• сегодня в 12:41
Ответ дляУкраїнка Маша
Я в Британський центр хожу..
Дякую 💐
Стрибну в гречку
• сегодня в 12:41
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Британський офтальмологічний центр на Бессарабці.
Дякую! Може порадити якогось лікаря?
Стрибну в гречку
• сегодня в 12:42
Ответ дляЦветов Мне срочно
Дякую, почитаю
Стрибну в гречку
• сегодня в 12:47
Ответ дляSo_so
Это очень важный тест, думаю, что в любой крупной офтальмолог клинике в Киеве Вас нормально обследуют, не переживайте
Дякую! Дуже сподіваюсь, бо намучалась вже і нічого не вирішує проблему.
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:54
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую! Може порадити якогось лікаря?
Там всі гарні. Просто записуєтесь на обстеження через реєстратуру.