Люблю порядок• 14 июня 2024
Университеты Украины, бюджет от 130
Кто уже вникал в эту тему подскажите пожалуйста, вот дочка сдала НМТ в среднем от 143 до 154 балы у неё. По идее можно смотреть в сторону бюджета, а когда открываем интересующую профессию то там проходной бал на бюджет от 170 начинается. Как это работает?
Всем спасибо за ответы 🤍
Мочалкин блюз• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
что за бред)) я закончила бюджет в 15-том, все годы стипендия, никто никуда не отправляет, всем похер)) то, о чем Вы пишете, осталось глубоко в совке)
Ну не так вже й в глибокому совку. Закінчувала в 2002 радіотехніку. Правда обязаловки не було, принесли довідку з майбутнього місця роботи
Забрала і не сказала• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
муж заканчивал в 2010, нужно было отработать после бюджета по специальности
барабанщица• 14 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вот так с сыном наверно и поступлю…. Обидно за деньги которые ушли на занятия….
Мій теж на контракті в Могилянці, але коштів на репетиторів не шкода - без підготовки з математики син не потягнув би вищу математику і купу аналітичних дисциплін в універі. І підготовка з англійськоі ні разу не зайва. Шкода часу, витраченого на школу, бо по факту всю програму пройшов за рік з репетиторами.
Ответ дляПригаю-цибаю
В Киеве с такими баллами она вообще не поступит. Идите на контракт
Не пишіть чухню, в Києві абсолютно реально з такими балами вступити в! Хороший ВУЗ на не дуже популярну, але хорошу спеціальність, не всі хотять на журналістику, право, дизайнера, філолога і психолога. Якщо комусь цікаво, то готова розказати як і по приорітетам там потрібно дууууже уважно думати, багато дітей з високими балами не отримують бюджет, бо начудили з приорітетами.
Мочалкин блюз• 14 июня 2024
Авторе, якщо може бути Франція то краще Франція. Не знаю в якому місті ви, вле в києві багато вишів , коледжів вчаться віддалено. То за таке навчаеня ще й гроші платити, мовчу вже за якість
Ответ дляМочалкин блюз
І вони з тим навчанням зараз штрашне що чудять, особливо в столиці, повідраховували усіх дітей які за кордоном.
барабанщица• 14 июня 2024
Як на мене, 170-180 це найприкріший бал, щоб його заробити, треба добре докласти зусиль, але по факту в хороший вуз на хорошу спеціальність не пройдеш, там бюджет на 185 закінчується. А ви зі 140 хочете.
Ашотакоя• 14 июня 2024
Ответ длябарабанщица
А хорошу школу не було можливості вибрати?
Щоб не шкодувати про витрачений час?
Дарина-Aha• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Меня цікаво) розкажіть, будь-ласка.
Мій син тільки у 9 клас переходить, але я по трохи хочу вже вникати в цю систему
Мочалкин блюз• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Та капец. Який сенс, шо кияни сидять вдома вчаться, що за кордоном, який сенс?
Куда ж без меня• 14 июня 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Поступит, но смотря куда. На тот, что хочет не поступить скорее всего.
барабанщица• 14 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
Щоб не шкодувати про витрачений час?
Зараз з викладачами математики і фізики криза навіть у хороших школах - старі закінчуються, а нових немає. На вчителя математики як раз 130 прохідний на бюджет, а хто знає краще, той іде явно не в пед. Далі пояснювати?
Пригаю-цибаю• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Так рассказывайте! А так это просто вода
Kusalochka• 14 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
так это у дочки автора так. У других в знаний деньги ушли. Или вы таких не рассматриваете?
Не показатель один тест. Может и у ребёнка Автора знания есть
Ашотакоя• 14 июня 2024
Ответ длябарабанщица
В пед вже від 2008 року вступають не найрозумніші
Але тим не менше, є дуже багато шкіл, де все ок з вчителями. Якщо це не село з однією школою
Мене б особисто напрягло, що дитина ходить до школи, а знань немає…
Вам може й норм
барабанщица• 14 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Так і є, у дочки однокласниця з IELTS B2 склала нмт на 165. По- перше, дуже важко скласти 4 предмети відразу, діти виснажені за 4 години, не всі можуть розрахувати час. А ще як припаде відключення світла чи тривога, то взагалі триндець.
Контрольница• 14 июня 2024
Ответ дляLolly1101
Лучше во Францию ей Богу! Там хоть будет образование кодироваться и с Украинским образованием не надо будет его во всем мире подтверждать или магистратуру проходить
Ну, если девочка на родном языке с предварительной подготовкой и репетиторами переволновалась, шансы большие , что на французском переволнуется . Нужно ведь не только поступить, но и закончить. Два раза не сдал - до свиданья
Вишня на торті• 14 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Киев, графический дизайнер или филолог английского и французского
На филолога не пройдете, однозначно. Только контракт
3@йk@• 14 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Ну у нас есть ещё шанс поступить во Франции, тут обучение бесплатное, но вот неизвестно в этом году она поступит или в следующем на арт-пластик. Мы рассматривали 2 варианта Украина или Франция…Судя по балам то остается второй вариант
Вы шутите что ли? Выбирая между Украиной и Францией, что здесь думать? Кому эти дипломы киевские нужны за пределами Украины? Да и качество образования разное. Вышка в Европе-это больше практика, в Киеве-теория. То есть окончив университет Франции, даже в Украине работу найти намного проще, есть уже база практическая .
Вишня на торті• 14 июня 2024
Ответ дляУпругая попка
В усі часи не було стільки пільговиків як зараз! Я викладаю в національному університеті. 2 бюджетних місця діти від 190 балів, інші- убд та переселенці. За 20 років стажу не було ще такого, щоб перевели на бюджет когось просто так)
Убд не имеют льгот при поступлении. По крайней мере в прошлом году так было. Можно только потом перевестись с контракта на бюджет, если есть место
Иванка Бур• 14 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
На графического дизайнера еще нужно пройти творческий конкурс-будут плюсоваться балы.
Ответ дляДарина-Aha
Меня цікаво) розкажіть, будь-ласка.
Правильно, я теж з 9го класу старшої доньки почала, вона зараз закінчує 4 курс Шевченка, факультет психології, середня на другому курсі на тій де спеціальності, обидві отримують підвищену стипендію, ще трьом в минулому допомогла вступити на бюджет, там головне орієнтуватися і відслідковувати статистику за пару років, а не тільки минулорічну
західний_діалект• 14 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А утримання її у Франції? Воно ж не безкоштовно
Угги_в_горошек• 14 июня 2024
Ответ дляГл. Амурная
У вас 10 детей? Могли бы и вникнуть! Когда мой сын поступал, я полгода сидела на всех этих сайтах, тему досконально изучила!
Ті ж емоції питання автора визвали.
В мене ще дитина в школу не пішла і мені здається я про вступні бали більше знаю
.
А тут, хоба а куди нам вступити?)
Вишня на торті• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Так с пріоритетами треба бути дуже уважним.
західний_діалект• 14 июня 2024
Моя донька теж вступає, але їй подруга сказала типу відмінили заочне. Хто що знає? І чи менший прохідний бал на заочне на ту ж спеціальність чи так само?
В моє середній бал десь 165
Благоуханочка• 14 июня 2024
Ответ дляLolly1101
Тоже хорошо готовилась, хорошистка (оценки занижали потому что я не из богатых) на нмт перенервничала в 2022 году. Благо на бюджет поступила. А в университете оценки 90+ 👍🏻
Если она будет хорошо учится на контракте, то может потом на бюджет перевестись.
А вообще реально говорю всем кто с детьми - копите не на репетиторов, а на контракт!
Да, кучу денег отдали на репетиторів, у мужа была паника, что на контракт не поступит))
Потом сдали и оказалось, что на контракт проходит везде))
Викладаю текст, це я в минулому році створювала тему.
Хочу Поділитися своїм досвідом вступу дітей на бюджет. Так як я мама двох минулорічних вступників які зараз вчаться на бюджеті в Університеті Тараса Шевченка. В минулому році мої рекомендації допомогли вступити п´ятьом дітям на бюджет в Києві в одні з найкращих вузів міста Києва і України. Дуже багато дітей, навіть з дуже високими балами і їх батьки при подачі документів роблять абсолютно дурні і нікчемні помилки, які нажаль неможливо виправити, але із за них дитина не попадає на бюджет, хоч і має абсолютно всі шанси і проходить по широкому конкурсу.
І так, перше що потрібно, це точно розуміти що для вас є головним, університет і спеціальність, чи дитина ще не визначилась кінцево і на сьогодні потрібен просто бюджет(найчастіше так і є, бо діти зараз досить інфантильні. Моя старша донька абсолютно не розуміла на кого і де хоче навчатися, тому за вивчення цього питання я взялася ще в кінці 9го класу, ми з´їздили на день відкритих дверей курсів які готують до Зно , пройшли декілька тестів на визначення напрямків талантів і прагнень дитини, думаю, що такі тести є і онлайн, визначилися які предмети будемо здавати( так я знаю, зараз з НМТ все набагато простіше). Як результат моя дитина закінчує третій курс в Шевченка, отримає стипендію і дуже задоволена навчанням.
Спочатку треба визначитись з факультетом, яка конкретно спеціальність, чи принципово це і на скільки.
Заходите на сайт вступ освіта юа, вибираєте місто, вибираєте університет і дивитися які спеціальності є і які Вам підходять. У мене дівчатка хотіли на психологію, але там скажений конкурс, вибрали ми той же факультет психології, але спеціальність соціальна педагогіка і соціальна робота, також вивчається психологія, ще й дитяча, але по іншому просто звучить, а конкурс в рази меньший і обидві дитини пройшли на бюджет, по факту факультет психології в дипломі.
Ще дуже важливо правильно розставити приорітети, але все буде залежать від балів ЗНО подивіться динаміку, є такий сайт ’компас вступника’ він по балам зно розраховує шанси дитину вступу на бюджет в конкретний ВУЗ і на спеціальність, він платний, але він того вартий. Головне добре написати зно, особливо укр мову. По пріорітетам, перший це куди найбільше хоче, але! Якщо по балам туди зовсім ніяк, наприклад середній прохідний на бюджет 195, а у неї 170, то сенсу ставить 1 пріорітет немає, так як шансів пройти ню бюджет немає. Приорітети мають дуже велике значення, тому що часто між першим і другим роблять вибір не куди більше хотіла, а куди більше шансів, а потім виходить, що і в той ВУЗ який більше хотіла дитина по конкурсу теж проходить, але пріорітет стоїть другий, а виграє вищий і виграв менш бажаний але з більшими шансами, а змінити вже не можна, переставити пріорітети місцями неможливо, тому потрібно дуже зважено це робити, не правильно поставлений пріорітет це дуууже часта помилка, і вона дуже болюча так як якщо бюджет є, то проходить найвищий пріорітет. Наприклад ми подавали на соціальну роботу в три вузи в Шеву, в ЛДрагоманова і НУБІП, ДОНЬКА ПРОЙШЛА ПО ШИРОКОМУ конкурсу, перший пріорітет у нас був Шева, туди і пройшла, якби першим би був Драгоманова , то бюджет би прийшов туди і в Шеву вже не було би бюджету, і є ще одне але, в Шеву на цю спеціальність максимум 17 бюджетних місць, а в Драгоманова 5, і якщо в Шеву подали документи 18 чоловік які проходять по широкому конкурсу на бюджет, то 18 людина не вступить на бюджет, бо перевищує максимальну кількість бюджетних місць в цьому університеті. Тому треба мінімум в два вузи подаватися на саму бажану спеціальність, бо буває і таке.
на сайті вступ освіта юа це дуже легко, там є пошук спеціальності, подивіться її номер в Шеві і шукайте де ще є. Вибирайте де є багато бюджетних місць, і ще одне, після бакалавра на магістратуру можна вибрати абсолютно любий інший факультет, крім права, тому, можливо є сенс чотири роки вчитися на бюджеті на тому факультеті але трохи інше направлення, а на магістратуру вступити вже за своєю мрією, платити 4 роки чи 1.5 роки є різниця.