Сама купляю квіти• 14 июня 2024

Низькочастотний писк у сусідів, що це може бути?

Вже тиждень кожні 5 секунд короткий сигнал. Цілодобово. Мене вже тіпає, дуже на нерви діє. Що це може бути? В кого є сигналізація, вона пищить, коли ви її запускаєте? Що мені робити? І не можу оприділити з якої це квартири. Але в мене скоро буде нервовий зрив
автор Сама купляю квіти • 14 июня 2024
Ответ дляНаверняка
Це ще може так пищати протипожежна сигналізація, якщо в ній батарейку треба замінити. Поговоріть з сусідами, це дійсно дуже неприємно слухати
А може бути протипожежна тільки в одній квартирі? Бо в будинку як такої нема
Клептоманка• 14 июня 2024
У наших сусідів колись так пищала сигналізація в квартирі при відключенні світла
Вони їхали з іншої частини міста, щоб її виключити (бо мабуть вона і на пульті в охоронній фірмі світилася і їх повідомляли з фірми)
А потім в якийсь момент перестала вона пищати
Я думаю, вони поставили якийсь прилад безперебійного живлення

По вашому опису це вона і є - сигналізація
Не їм після шостої• 14 июня 2024
Майнінг криптовалюти, цілодобовий.
автор Сама купляю квіти • 14 июня 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Майнінг криптовалюти, цілодобовий.
Ахах, щось схоже ))
Не пириживай• 14 июня 2024
возможно какой-то прибор почти разрядился и подает такой сигнал чтобы поставили на зарядку/поменяли батарейку
пані Солоха• 14 июня 2024
Може це для вас, може у вас шумні діти, чи ви любите пилососити о 3 ранку...
автор Сама купляю квіти • 14 июня 2024
Ответ дляпані Солоха
Не думаю. Я одна живу і взагалі не шумна, навіть гостей уже 2 роки не було
Хвігура мічти• 14 июня 2024
Ответ дляСама купляю квіти
так а скільки це продовжується?
Роздратована шкіра• 14 июня 2024
Ультразвуковой отпугиватель от крыс ы мышей. Некоторые модели издают писк раз в неск секунд