Манка Я• вчера в 22:43

Не міняють медичні рукавички

На аналізах: крім діли і сінево, беруть аналізи всій черзі - в тих самих рукавичках. Прийшла із своїми якось - вдягніть - медсестра як жаба роздулася. Пішла до косметолога. Там де вони вчаться і моделей запрошують, - знову! Я потім пригадала - Не змінила, просто продизинфікувала. Я вперше, нервувала, не наполягла і не прослідкувала. Мені могли занести віл, гепатити, сифіліс? І подіні речі? З рукавичок типу віруси потрапити?
Скользкая• вчера в 23:32
Ответ дляКонотопська відьма
Сдайте анализы и успокойтесь
там же тоже могут не поменять перчатки!
ФрекенБок• вчера в 23:32
Ответ дляСпасу мир
Они обрабатывают антисептиком рукавицы при каждой манипуляции.
И что? Гепатит В и С антисептик не убьёт
автор Манка Я • вчера в 23:33
Ответ дляФрекенБок
А гепатит А?
Чому саме ви бі с написали?
ФрекенБок• вчера в 23:33
Ответ дляМанка Я
І це достатньо ?
Нет конечно
неДоЖиру• вчера в 23:33
Ответ дляМанка Я
Одне не виключає інше! Паранойя параноєю, а питання - питанням
Вже всі плутаються. В ділі, пишуть, не можна, а у косметолога «не знаю»😭
Лечите причину а не симптом
Посудомойка• вчера в 23:34
Ответ дляМанка Я
Я саме тоді - не зреагувала
Якось процшло повз мене
А вже потім я все пригадувала, всі факти
для заражения нужно видимая капля крови. перчатки были в крови, которую вы видели? ну то есть смотришь на перчатки и видишь там след от крови?
автор Манка Я • вчера в 23:34
Ответ длянеДоЖиру
Лечите причину а не симптом
А з перчатками що робити?
неДоЖиру• вчера в 23:34
Ответ дляМанка Я
А з перчатками що робити?
Я вам ответила уже
ФрекенБок• вчера в 23:35
Ответ дляМанка Я
А гепатит А?
Чому саме ви бі с написали?
Гепатит А основной путь заражения — фекально-оральный. Но есть и другие виды гепатита, которые тоже через кровь передаются
Посудомойка• вчера в 23:35
Ответ дляМанка Я
А гепатит А?
Чому саме ви бі с написали?
если в этих перчатках еще сходили в туалет и подтерлись ими вместо бумаги - то может и гепатит а
автор Манка Я • вчера в 23:36
Ответ дляПосудомойка
Ні. Бо це неможливо, там дууууже токі ігли. Дуже така тонка ранка. Капля не факт що натече , плюс на перчатці самій у вигляді каплі воно теж не буде. А типу розмазані молекули крові могли бути
Бабка_в_кедах• вчера в 23:36
Ответ дляФрекенБок
Перчатки для защиты работника
Посудомойка• вчера в 23:36
Ответ дляМанка Я
через размазанные молекулы крови не передается
ФрекенБок• вчера в 23:37
Ответ дляБабка_в_кедах
Перчатки для защиты работника
Это правда. Но для пациента тоже есть риски если их не меняют после каждого пациента.
автор Манка Я • вчера в 23:38
Ответ дляПосудомойка
Чому думаю що були лише розмазані, бо вона якщо і торкалася самої ранки не ватним диском, а чогось прям пальцем перчаточним, - то вона ж не тикала ним, а типу щупала-пригладжувпла. Тобто цеине капля в прямому розумінні. А молекули
Бабка_в_кедах• вчера в 23:38
Ответ дляФрекенБок
Ну если государство не выдает из рассвета на каждого🤷‍♀️
PORKA• вчера в 23:39
Боже, мені фізично стало погано від цієї теми. Звісно треба міняти рукавиці після кожного пацієнта і обробляти вже нові рукавиці антисептиком зверху. Мій косметолог за процедуру 2-3 пари міняє.
Просто звязда• вчера в 23:39
От всі на автора налетіли, а я її розумію. Сама така сама. Так, мені гидко, якщо рукавиці не міняють. От була в Німеччині у стоматолога, там в один кабінет всіх водять на рентген/кт. І ту штуку треба зубами затиснути пластикову, поки знімок робиться. У нас як ? Одягають на неї пакетик, після кожного пацієнта викидають і одягають новий. А там всі в рот ту пластмасу у по черзі засовують. Я сказала їм, що таке робити не буду. Дивилися круглими очима. Я просто розвернулася і пішла звідти. Ну не можу я це зробити, нехай буду тривожною, психом, переляком - ким завгодно…
ФрекенБок• вчера в 23:40
Ответ дляБабка_в_кедах
Автор пишет, что со своими пришла
Посудомойка• вчера в 23:40
на самом деле не понимаю почему вы так распереживались конкретно из-за этого случая. в мире столько возможностей подцепить другие болячки даже более простым способом. кашляющий чувак может быть с открытой формой туберкулеза, в кафе не помыли ложки-вилки - вот вам хеликобактер и рак желудка, ну серьезно, если так переживать - то кукуха поедет. успокойтесь, отдыхайте больше, сходите за таблетками от тревоги
Бабка_в_кедах• вчера в 23:42
Ответ дляФрекенБок
Автор пишет, что со своими пришла
Возьмут ее,а потом она будет кричать что нет бесплатно медицины,пришлось нести перчатки
ФрекенБок• вчера в 23:44
Ответ дляПосудомойка
Сейчас проблема гепатита в Украине на очень серьёзном уровне. Насчет хеликобактера - это все лечится обычными антибиотиками. А вот гепатит В лечению не подлежит.
ФрекенБок• вчера в 23:45
Ответ дляБабка_в_кедах
Так и есть. В Украине по факту медицина платная.
Посудомойка• вчера в 23:45
Ответ дляПросто звязда
та никто не налетел на автора. просто есть моменты, когда нужно прекратить разгонять свою тревогу, особенно пост фактум, когда уже ничего не изменить. и автору привели много доводов, чтоб успокоить ее. но она не хочет успокаиваться. она хочет дальше накручиваться.
вы правильно поступили, что ушли. я бы тоже в этом случае ушла.
Посудомойка• вчера в 23:48
Ответ дляФрекенБок
проблема гепатита в Украине на серьезном уровне из-за неправильной стерилизации инструментов и популяризации маникюра.
Томатико• вчера в 23:49
Ответ длянеДоЖиру
Я не очень поняла . А как она рукавицами влазит в кровь? Кровь из вены - в пробирку попадает. На перчатках у нее что, кровь была?
Хірург у поліклініці рве зуби конвеєром, у нього може бути кров на пальцях, звісно. Так от, вони теж не міняють перчатки, а лише миють руки в них і максимум обробляють дезрозчином
Просто звязда• вчера в 23:52
Ответ дляПосудомойка
Так само купували у турків в кафе шаурму. На вигляд все пристойно і чисто. Якось підходимо, а цей чоловік стоїть на вулиці курить. В гумових рукавичках. Викинув окурок, зайшов, і тими ж руками бере продукти і робить шаурму. Фу. Для мене це кафе перестало існувати зразу. Хоча якби власними очима не побачила, то купувала б і далі…
ФрекенБок• вчера в 23:51
Ответ дляПосудомойка
И плюс к этому то, что многие пары не считают нужным использовать презерватив. Считают, что если давно вместе, то не надо.
Просто звязда• вчера в 23:54
Ответ дляПосудомойка
От саме тому я ходжу зі своїми інструментами)
Галябалована• вчера в 23:56
Ответ дляМанка Я
Справа була така. В києві є школа, де навчають косметологів. Сертифікат чи диплом цієї школи - єдиний, який не треба перездавати закордоном✅. Беруть одразу працювати, не потребується перездавати-підтверджувати кваліфікацію.
І, відповідно, студенткам-майбутнім косметологам - треба піддослідні. «Моделі». От тоді у них був екзамен чи що там - по ботоксу. Я платила чисто за матеріал.
Але. Я не від балди туди пішла. А привела подруга, яка вже 20 років там періодично підколює собі щось. Їй 45. Мені 34. Приятелюємо, я поскаржилася на носогубку, вона запропонувала.
Саме тому склалася така ситуація, що я в принципі бачу попередню паціентку. Там велика кімната, там штук 6 кушеток. Не уло опалення і нам запропонували почекати чергу не в коридорі під дверима, а всередині, бо там натопили. Того я все і бачила. Встала попередня жінка, і лягла я, а косметолог просто продизинфікувала рукавички, однозначно не змінила
Чому не сказали їй?