ПлюшкамиБалуюсь• 14 июня 2024

Продаю б.у. питають про знижку військовим...

На популярному сайті. Продаю б.у. своє/чоловіка для активного спорту/відпочинку.

Ціни середні по сайту.

Вже декілька разів питали -чи є знижка для військових.

Я може чогось не знаю?
Я же продаю не з-за тощо- що купа грошей, а що навпаки грошей не вистачає. Для мене і знижка в 50-100 грн теж гроші.

Глянула як роблять магазини (але ж там і ціни вище)- деякі надають знижку 5-10% за наявності документів УБД (скан), та нараховують бонусами на 15й день.

Я все розумію, як важко нашим хлопцям. Але мені теж важко, 2 малі дитини і чомусь я ні в кого не питаю- чи нададуть мені знижку бо мені матеріально важко...

Як робите Ви?
Знижки надаєте військовим?
І як знаєте що це військовий?
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Адміни, а зніміть-но анонімів, будь ласка
Очень хоЦЦа знать у кого мужья военные и по сотке имеют🤣🤣🤣

Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
Прочитала уважно. Де про її чоловіка?
Шутите, пишет же свои вещи и мужа в посте, потом в комментариях упоминает....
Хачапууури• 14 июня 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Нет, не делаю, у них зп больше моей.
П.с на прошлой неделе зеркальный фотоаппарат продавала военному. Скидку не просил, но сообщил кто он, где он и даже фото скинул в бронике и каске
видаляєте коменти, бо правда Вам не подобаться((( але шкода військовх, які гинуть за людей, які рахують їхні зарплати та заздрять на доходи... але при цьому членів своєї сім’ї туди не відпускають((
Юлия Галенко• 14 июня 2024
Ответ длясами знаете кто
Патроны тоже сами покупают?
І бусолі, і приціли, і станини до Д-30, і манометри на заводах замовляють, і бойову техніку своїм коштом ремонтують, і багато чого закуповують. Та ті ж деталі до мінометів 1942-1943 р.р. на замовлення виготовляють, бо вже такого мотлоху ніде нема. А патрони і снаряди держава закуповує, бо фізичним особам боєприпаси не продають.
Гореотума• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Те що продає речі чоловіка, каже про те що він є, не інвалід зараз чи воює, не зник і ТД і дозволяє автору вписати їдкі коментарі як її чоловіка хлопці захищають?
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
Ой, давайте без нравоучений, не фантазируйте инвалид он или нет.
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2024
Ответ дляХачапууури
Какие комменты, вы о чем вообще? Я уже давно вышла из темы и не читаю ее

Гореотума• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Фантазуєте тут тільки Ви, причому дуже зневажливо.
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
А ваш муж на фронте? Вы б хотели, чтоб его деньги считали?
Вишиванка• 14 июня 2024
Ой, я впо отдавала футболку Адидас оригинал, бесплатно, ну кто первый как говорится, того и тапки. И спрашивает одна, говорю забронировали уже
Пишет -а можно нам, мы многодетная семья, а мальчик сирота, спрашиваю ск лет -а мальчику 18.. а мальчик в 18 не пробовал работать?? Еле сдержалась чтоб не написать.
А когда начинается манипуляция про многодетность, так и вообще из принципа не отдала бы. Если нет фин возможности, на х..на рожали столько?..
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
стоп, а звідки ви знаєте, що не інвалід чи він є? Життя - то така штука.
Аристократка-тунеядка• 14 июня 2024
Мала подібний досвід, продавала дорогу і якісну термо-кружку.
Пише людина і одразу стартує ...я військовий, поки ви там відсиджуєтесь я тут бороню і тому мені потрібна ця кружка, але за ту ціну що я назову.
Мене це страшенно вкурвило, бо як виявилось відсиджуюсь я на ’позняках’ що було указано в об*яві, я так розумію це десь поруч з Канадою (по рівню безпеки).
Мені тупо стало цікаво і я запропонувала скинути його військовий квиток і символічні 100 гривень за пересилку і кружка його, але ПІБ квитка і карта з якої будуть відправлені 100гривень мають бути однієї і тієї людини.
Мабуть, передумав, може і не так вже треба була йому та термокружка...
Гореотума• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Про те і писала як раз.
Броніки для Моніки• 14 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Хочете помінятися з ним місцями? або Ваш чоловік,брат,батько якщо хочуть отримувати таку зарплату то в них,як і у Вас ,є така можливість
Навіщо, якщо в цивільному житті у мого чоловіка була ЗП більша, поки його не мобілізували
А солдатом бути галімо, бо за рік, якщо всю його за поділити на 12 місяців вийшло по 70 в місяць.
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
під анонімом тут он теж всі воюють
Аристократка-тунеядка• 14 июня 2024
Ответ дляВишиванка
я вже впевнилась, що багатодітні або :
а) дууууууже забезпечені люди, бо діти то дорого
або
б) народжують і за рахунок цих грошей живуть!
Других, звісно, більше. Вони наглі і безпардонні.
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
під анонімом тут он теж всі воюють
И к чему ваш комент, человек поделился своим случаем. Но вам надо ядка подбросить.
Так чего ваш муж не служит? Это так чисто интересно
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
я вже впевнилась, що багатодітні або :
або
А я после такой темы, не вижу смысла уступать ухылянтам в тылу. Пусть платят всю стоимость, лучше лишнее на ЗСУ задонатить
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
я вам нічого про свою сім´ю розповідати не збираюсь, можете не витрачати свої сили на НЛП - не працює)
А от вас вояки під анонімом явно тригерять)

qusik7• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
а що Вам дасть коли знімуть анонімів? я зняла по вашому проханню з себе аноніма і що? Щось змінилося?
Аристократка-тунеядка• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
під анонімом тут он теж всі воюють
я не воюю! хіба шо пишу руснявим довбням шо вони довбні, вбивці і мародери!
пишу їх жонам, шоб вони повздихали в тих трусах, які їм поприсилали з Бучі ітд.
Чоловік не воює, але на ньому тримається тил : податки, донати, адресна допомога тим, хто воює.
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Нет у вас никакой семьи и раскзывать нечего. Вы просто завистливый человек, чем то в жизни не удовлетворён, поэтому и стараетесь под любыми коментами гадость писать
qusik7• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
блін точно, а я і нездогадалась, чого вона в мене просить аноніма зняти
Аристократка-тунеядка• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
так і роблю! продаю, 10-20% доначу адресно і мені так спокійніше.
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляqusik7
так, звичайно, я ж тепер вас зможу поперебанити)
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
так, тепер розкажіть, що відітє в майбутньому? Коли закінчиться війна?
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Вы такая смешная, я вас здесь вообще первый раз встречаю, баном грозит🤣🤣🤣
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
так для того функція і існує, шоб вас потім ніде не бачити
Kidstaff Bot• 14 июня 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Zanka_• 14 июня 2024
Ответ дляБорщик
Знижки військовим у яких зп 100 тис? Прикольно
Ото проблема, хто вам чи авторові заважає, мобілізуйтеся та й будуть і у вас ті 100 тис., не треба буде б.у. труси продавати та перейматися чере прохання про знижки