ПлюшкамиБалуюсь• 14 июня 2024
Продаю б.у. питають про знижку військовим...
На популярному сайті. Продаю б.у. своє/чоловіка для активного спорту/відпочинку.
Ціни середні по сайту.
Вже декілька разів питали -чи є знижка для військових.
Я може чогось не знаю?
Я же продаю не з-за тощо- що купа грошей, а що навпаки грошей не вистачає. Для мене і знижка в 50-100 грн теж гроші.
Глянула як роблять магазини (але ж там і ціни вище)- деякі надають знижку 5-10% за наявності документів УБД (скан), та нараховують бонусами на 15й день.
Я все розумію, як важко нашим хлопцям. Але мені теж важко, 2 малі дитини і чомусь я ні в кого не питаю- чи нададуть мені знижку бо мені матеріально важко...
Як робите Ви?
Знижки надаєте військовим?
І як знаєте що це військовий?
Ціни середні по сайту.
Я може чогось не знаю?
Як робите Ви?
Знижки надаєте військовим?
І як знаєте що це військовий?
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
а вам не соромно? Ще раз - ви тут під анонімом воюєте всією сім´єю, а я - нічого не пишу про свою сім´ю і не збираюсь яйцями мірятись. Але ви дозволяєте собі істерити і гиркати в бік моєї сім´ї, бо у вас анонім.
Тема под анонимом и я имею право писать ответы вам под ним
Вы трогайте чужие семьи, а вашу нельзя?
Ваш же муж не на фронте? Чего такое отношение к военным? Зависть их героизму, силе, теперь и к их деньгам?
Вы трогайте чужие семьи, а вашу нельзя?
Вакцениро Вона• 14 июня 2024
Теж пишуть про знижку, пропонують показати документи в особисті, на сайті не кидають. Я роблю невелику, але чомусь здається це не військові, а розводняки. То товар не заберуть, то зливаються, бо мало скинула, може безкоштовно хотів. Товар,геть не військовий. Я не спорю, завжди були люди, які хочуть нажитися коштом других.
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Автор, неужели, чтоб не создавать сначала, не сталкиваться людей вы дома с мужем не решили вопрос скидки??
Пирожкиня• 14 июня 2024
Доколе вам будут мулять глаз зарплаты военных??? Пускай ваш муж идёт на фронт, а не лежит на диване, раз у вас такая складна ситуация , что приходится бу продавать и копейки считать
Там вакансии всегда есть!
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЧесно брешу
Так ото нечего другим тыкать, что они пишут анонимно. Если вас админы лишили этой возможности, так это сугубо ваша проблема.
тобто, якби в мене був анонім, то можна було б тут розписувать всі воєнні подвігі моєї сім´ї до 5 ступеня родства і вас би попустило? А як без аноніма - то це тіко ухилянти можуть писати?
Попа как у Кардашьян• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
Мене це не має хвилювати, як і автора.
Взагалі, як на мене, ця має хвилювати чоловіка автора. І як забезпечити своїх дітей, і як допомогти хлопцям, які боронять країну, поки він в тилу зі своєю родиною
Алгонавт• 14 июня 2024
Ні. Ні многодєтним, ні військовим ні прочім спеціальні знижки НЕ роблю.
У них є виплати та зарплати.
Для будь якого покупця, якщо він торгується, то роблю невеличку знижку.
У мене в ціні закладено.
У них є виплати та зарплати.
У мене в ціні закладено.
Хачапууури• 14 июня 2024
Ответ длясами знаете кто
Удалено администрацией...
чому Ви ще не військова/військовий? Вакантних місць повно... Будете з махоркою
Стефанія• 14 июня 2024
нікому ніяких знижок не надаю. мені самій треба виживати. і під військовими може бути хто завгодно.цим зараз маніпулюють.тому ні!
Пирожкиня• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
о так, зараз заведусь і почну щось доказувать анонімним теткам з інтернету
А вы не анонимная тётка из интернета?
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вы трогайте чужие семьи, а вашу нельзя?
так само і я маю право не писати нічого про свою сім´ю і розказувать тітці з інтернету хто мій чоловік і де він. Я вашого чоловіка не чіпаю, але можу зачіпити так, що ви, судячи з вашої емоційності, тут всретесь.
Юлия Галенко• 14 июня 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я вибачаюсь, мені дійсно гроші потрібні. Речі, що продаю- це каримати, палатка, спальники тощо, бо колись ходили в походи і багато за життя назбиралося. Речі якісні, ось так віддати просто так- ну вибачте, я не можу- бо я знаю що їх зможу продати. Багато віддавали волонтерам для ВПО одягу, речей дитячих тощо.
Та і, припустимо, я хочу знижку зробити військовому (як вони хочуть)- мені питати про посвідчення УБД чи то військовий квиток? Щоб висилали скан? Ну якось не по собі, щоб документи ще у когось питати...
Як раз серед військових на такі товари і є високий попит.
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляАлгонавт
У них є виплати та зарплати.
У мене в ціні закладено.
У них є виплати та зарплати.
У мене в ціні закладено.
Тікайте з села, зараз почнеться
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
А вы не анонимная тётка из интернета?
як бачите - ні
Пирожкиня• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
як бачите - ні
Вы такой же никому неизвестный ноунейм из инета, как и остальные анонимы
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
то це дає право фантазувати про сім´ї?
Алгонавт• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Тікайте з села, зараз почнеться
Чого почнеться? Я ж не магазин, який робить всілякі маркетингові прийоми для виторга та лояльність покупця. Та для іміджу торгових підприємсв
Щоб більше зацікавити різних верств населення.
Я продаю своє.
Автопортрет нурофена• 14 июня 2024
Ответ дляЩаслива Я
Это разводилы, я просто игнорирую, либо пишу «вибачте, ціна остаточна». У меня как-то хотели шины на мерс ML за 12 тыс выставила (продаются у других от 15 и выше), за 8 тыс купить с такими предложением. Вопрос, зачем военному колеса на внедорожник мерседес???
сбушникам, они тоже военные на брони. рысачить по карпатам
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляАлгонавт
Я продаю своє.
нє, заре на вас агресивні тьоті налетять
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
як вам не соромно, їх в будь-який момент можуть призвати, вони і так на нєрвах постійно і їх жінки
Пирожкиня• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
то це дає право фантазувати про сім´ї?
А вас до сих пор удивляет, что у других кто-то из семьи воюет, на третий год полномасштабной войны?
Вы с Луны? П.с. сразу видно, что у вас в семье таких нет
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
по ходу, це ви тут теми про Таро створюєте?
Хачапууури• 14 июня 2024
Ответ дляБорщик
Знижки військовим у яких зп 100 тис? Прикольно
То біжіть і Ви, відправте свого чоловіка, сина.... вже декілька сотень буде...
Пирожкиня• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Нет, не я. Простите, а где связь?
Гореотума• 14 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Автор ніде і нічого не писала про чоловіка. Але що ж не придумаєш для ’гарного’ слівця, щоб важливість своїй думці додати.
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Нет, не я. Простите, а где связь?
бо ви себе позиціонуєте як відяща
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляГореотума
Внимательно читайте
Гореотума• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Внимательно читайте
Прочитала уважно. Де про її чоловіка?
Алгонавт• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Та мені якось по цимбалам)))