ПлюшкамиБалуюсь• 14 июня 2024
Продаю б.у. питають про знижку військовим...
На популярному сайті. Продаю б.у. своє/чоловіка для активного спорту/відпочинку.
Ціни середні по сайту.
Вже декілька разів питали -чи є знижка для військових.
Я може чогось не знаю?
Я же продаю не з-за тощо- що купа грошей, а що навпаки грошей не вистачає. Для мене і знижка в 50-100 грн теж гроші.
Глянула як роблять магазини (але ж там і ціни вище)- деякі надають знижку 5-10% за наявності документів УБД (скан), та нараховують бонусами на 15й день.
Я все розумію, як важко нашим хлопцям. Але мені теж важко, 2 малі дитини і чомусь я ні в кого не питаю- чи нададуть мені знижку бо мені матеріально важко...
Як робите Ви?
Знижки надаєте військовим?
І як знаєте що це військовий?
Ціни середні по сайту.
Я може чогось не знаю?
Як робите Ви?
Знижки надаєте військовим?
І як знаєте що це військовий?
Попа как у Кардашьян• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
хто ви і що ви, і чому ви так впевнено ляпаєте за мого чоловіка, нічого про мене і мою сім´ю не знаючи?
Виділяється дуже багато коштів від партнерів, з бюджету, величезні суми збирають фонди і волонтери. При цьому одні анонімно ниють, шо патрони треба купляти, а інших чомусь повністю безкоштовно екіпірують та забезпечують. Чому так?
А для вас це новина? Так, є розпіарені бригади, чи бригади, якими опікуються конкретні фонди, в них забезпечення набагато краще, а є - безхозні. В той час, коли збирали на «супутник», я з друзями скидалась на спальники і лопати хлопцям, які були без грошей, бо на свої зп купили машину для своєї групи
ПлюшкамиБалуюсь
• 14 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Автор разом зі своїм чоловіком і навряд чи захотіла б помінятися місцями з родинами тих хлопців, які просять в неї знижку
Це називається маніпуляція від Вас.
Дама_с_коготками• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
військові отримують непогані кошти + їм збирають постійно волонтери, тож навряд чи будуть на секонд знижки випрашувати. Це психологічні розводили
а ну напишіть, які не погані кошти вони отримують ? і куди вони їх витрачають?
Всюди влазю• 14 июня 2024
Автор, якщо не маєте можливості робити знижку,то не робіть. Не треба питати документи чи підтвердження. Просто відмовте, тим паче продасте у будь-якому випадку. Я одну річ безкоштовно відправила,хоч хотіли купити, там по адресі було видно куди їде. Іншу-навіть не питали знижку.
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
То робіть розголос і добивайтесь забезпечення
Незламна• 14 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Да есть, скиньте 5 грн...но ща доставку больше возьмите,
А як Вам таке-продаю на Олх плазму бу за 17 тис., а просять військовим за 10000 віддати. Де вони її, в окопі дивитись мають?)
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Жінко, звідки така непробиваєма впевненість, що ми зараз обговорюємо тих, хто нас захищає, а не перекупів чи хитрожопих?
Ваш пост 22
Военные получают хорошие деньги....какое вам дело, до того сколько они получают и на что тратят?!
Считайте свои. Вам мало, пусть идёт муж и попробует зарабатывать столько же!
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляДама_с_коготками
якщо ви досі ще не в курсі, то гугл в поміч
Щаслива Я• 14 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Всё вы правильно понимаете.
Развелось халявщиков и мошенников в форме и с «удостоверениями».
Реальные военные не торгуются.
Та пусть торгуются. Я всегда всем уступаю. Просто когда просят нереальную скидку под предлогом болезни или прикрываются военными то это очень странно. Тем более что я ему предложила всего лишь на 1 тыс дороже чем он хотел. В объявлении изначально цена была 12500, потом я снизила до 11500. А ему уступала за 9 и он слился. Хотя эти шины стоят на олх от 15 тыс, просто нужно было срочно продать чтоб места не занимали, цену такую поставила низкую
Гореотума• 14 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нечисті на руку люди прям мега збагатяться за рахунок знижки на б/в одязі?
Мене це не має хвилювати, як і автора.
Незламна• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Какая милая тема, прям одни военные звонят и все просят скидку🤣🤣🤣 или один позвонил и вы решили сюда скорей написать, а может тролю никто и не звонил
Бо прикидаються що воєнні і багато людей ведуться
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ваш пост 22
то той факт, що воєнні отримують непогані гроші - це вже поливання брудом?
Дама_с_коготками• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
В мене чоловік у перші дні війни пішов добровольцем захищати ваших сцикунів, які ховаються вдома під ковдрою!!! Позор
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляНезламна
навіть в цій темі вже он дві жінки істерику устроіли під анонімами. Добре, що вони не поруч сидять і без пістолетів
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Суньте нос в кошелёк своего мужа
Хачапууури• 14 июня 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Нет, не делаю, у них зп больше моей.
П.с на прошлой неделе зеркальный фотоаппарат продавала военному. Скидку не просил, но сообщил кто он, где он и даже фото скинул в бронике и каске
Удалено администрацией...
Попа как у Кардашьян• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
От Ви розумієте, справа в тому, що
1) ніякий розголос не змусить фонди закуповувати для всіх бригад рівномірно, бо благодійність - добровільна справа, а не обовʼязок
2) ту ситуацію ми вже закрили і коли брат подруги копає каміння і коріння дерев поламаними лапатами, бо ґрунт такий, що вони надовго не витримують і спить в березні на голій землі - то максимально швидко треба закрити це питання, а не писати пости і тд.
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляДама_с_коготками
а чо пишете під анонімом? Може ви там всі в Німеччині сидите, під анонімом тут всі воюють.
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Как вам не стыдно? Вот из за таких коментов, начинаешь ненавидеть всех в тылу, кто на фронт не идёт
Весёлая морковка• 14 июня 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Нет, не делаю, у них зп больше моей.
Хочете помінятися з ним місцями? або Ваш чоловік,брат,батько якщо хочуть отримувати таку зарплату то в них,як і у Вас ,є така можливість
Чесно брешу• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
А вы можете доказать, что ваш муженёк военный? Или вы не строчите какашковбросы с Мальдив?
Щаслива Я• 14 июня 2024
Ответ дляВсюди влазю
У меня тоже купили наматрасник в 5 км от активных боевых действий, цена была как за новый недешевая. Со мной никто не торговался, если бы я знала куда отправлю, отправила бы бесплатно, узнала уже только на укрпочте, когда уточнили, я уверена что адрес верный, еще перепроверили что в посылке. Это была олх доставка, я адреса до отправки не вижу. Может конечно от людей все зависит. Но если диалог начинается «уступите потому что я болен, больны родственники, мы ВПО подарите нам, с ЗСУ» то сразу подозрения что мошенники. Мне вообще как-то на новые босоножки за 169 евро (продавала за 2200 грн) написала девушка: «мы впо, подарите мне эти босоножки», ну что у них в голове интересно
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
а вам не соромно? Ще раз - ви тут під анонімом воюєте всією сім´єю, а я - нічого не пишу про свою сім´ю і не збираюсь яйцями мірятись. Але ви дозволяєте собі істерити і гиркати в бік моєї сім´ї, бо у вас анонім.
Попа как у Кардашьян• 14 июня 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Це називається маніпуляція від Вас.
В чому маніпуляція? В тому, що відповідь не така, як Вам хочеться побачити? Ну, вибачайте 🤷🏻♀️ я наших військових поважаю безмежно і вдячна їм настільки, що питання чи робити знижку на б/ушний каремат чоловіка, який сидить зі мною поруч, в мене б не виникло
Я такая - жду трамвая• 14 июня 2024
Ответ дляЧесно брешу
Кому доказывать вам?)) И чего, чтоб комент здесь написать
Плету з бісеру• 14 июня 2024
Ответ дляЧесно брешу
о так, зараз заведусь і почну щось доказувать анонімним теткам з інтернету
Чесно брешу• 14 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Так ото нечего другим тыкать, что они пишут анонимно. Если вас админы лишили этой возможности, так это сугубо ваша проблема.
Щаслива Я• 14 июня 2024
Ответ дляНезламна
Я поняла кто ставит рука лицо на сообщения, сами эти мошенники тут и пасутся