Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 июня 2024
Їдкий запах секонду
Чим вивести? Купила сьогодні, а штин від них- жах. Враження, що нічого не зіб´є, ніякі порошки та ополіскувачі.
Порадьте, щоб люди від мене не шарахалися
Не стесняюсь• 14 июня 2024
ви ж їх тільки сьогодні купили. і одразу вдягли, чи як? прасуйте, сушіть, вивітрюйте на балконі.
Два-три тижні і фсьо• 14 июня 2024
Реально хорошо работает: в 5 л тёплой (или холодной, у меня и с ней сработало) воды разбавить 20 мл 10% нашатырного спирта(купить в аптеке), это примерно одна столовая ложка. Если вещь из натуральной ткани – замочить в растворе на час. Если вещи синтетические, то оставить можно на 6-9 часов. После замачивания просушить одежду на свежем воздухе 2-3 часа, до полного высыхания, это важно. Только после этого постирать как обычно.
Кидаю курити• 14 июня 2024
Очень просто,большой таз холодной воды и пачка соли на час,потом выполоскать и постирать в машинке)
Наивная Хо• 14 июня 2024
А я замочую в шампуні дешевому, головне щоб сильний запах був на декілька годин, або на ніч. Потім перу і вивішую на вулицю. Запаху немає
Святатабожа• 14 июня 2024
Я троих детей одевала в секонде. Всегда выводила запах хоз мылом, самым темным. Намылить первый раз, прополскать. Намылить второй раз, оставить на сутки. Прополскать, намылить третий раз, на сутки. Потом прополскать и постирать в машинке как обычно. Высушить на воздухе. Ни намека на запах не остаётся.
Я-ваш шанс• 14 июня 2024
Я на декілька днів вивішувала на балкон, а потім прала. Зазвичай воно гарно вивітрюється.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 июня 2024
Ну що, вчора речі пролежали в нашатирі з сіллю, сьогодні ще в оцті. Тільки що випрала. Витягла, а воно все рівно з запахом. Піду розвішу, сподіваюся вивітриться. Але вже не вірю