Маурита• 14 июня 2024

Чи пустять в потяг дитину 11 років по дорослому квитку?

Не знала, що на такий вік є пільга і купила звичайні квитки.
Карма хамелеона• 14 июня 2024
Конечно
LoveYouOrNot• 14 июня 2024
А ви не вказували рік народження дитини? Квитки хіба не іменні?
Фокус-Покус• 14 июня 2024
Ну як таке в голову приходить?
Хома з пастою• 14 июня 2024
звісно, бо ж і баблішка більше
КапитанльнаЯ• 14 июня 2024
Пустят даже 5 летнего по взромлому абы билет был,это ж доход
автор Маурита • 14 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Квитки іменні, я наче й пробували вік уводити, але сайт видав дорослі квитки. Я тоді подумала, що така дитина вже без пільг їздить. А це зайшла на сайт Укрзалізниці, увела рік, там, де пасажири, і тепер пише, що є пільга. Читаю, то це мало бути 75 відсотків ціни за квиток.
автор Маурита • 14 июня 2024
Може це ще від потяга залежить чи баг якийсь на сайті був. Не знаю. Але хвилююсь, щоб не було проблем.
LoveYouOrNot• 14 июня 2024
Ответ дляМаурита
Не має бути, але дивно. Може то якісь такі квитки, на які нема пільги?
LoveYouOrNot• 14 июня 2024
2). У разі проїзду по території України в поїздах формування інозалізниць знижка з вартості проїзду надається дітям у віці від 5 до 10 років.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 июня 2024
я один раз случайно не указала детский билет, проводница спросила - так детский же был бы дешевле) ну да, завтыкала. и все, естественно, пустили
Этожзвяздаяегообожаю• 14 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
скидка до 14 лет, точно знаю
Мона_Лиса• 14 июня 2024
Ответ дляМаурита
25% знижка.
Якщо вам це велика різниця, можете здати і купити заново
LoveYouOrNot• 14 июня 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
скидка до 14 лет, точно знаю
Я скопіювала інфо з сайту - якщо потяг сформований не укрзалізницею, то може не бути знижки.
Полюю на дрони• 14 июня 2024
Ответ дляМаурита
встановіть собі додаток укрзалізниці, там один раз треба ввести пасажирів, а при купівлі квитка вибираєте з списка
1973• 14 июня 2024
Ответ дляМона_Лиса
25% знижка.
Не сдаст!нужно сдавать и свой. Иначе нельзя купить детский. Так программа стоит, что только со взрослыми можно купить деьский. Ну и на возврате она потеряет гораздо больше, чем 25%