Nastia_stasy• 15 июня 2024

Київ! Оновлений звук повітряної тривоги за вікном

Всім доброго дня. Суть питання: 10 днів назад оновили на вулиці оголошений звук про тривогу, і це просто піз**ць 🤬 не спимо вже 10 день нормально, не я, не сусіди , воно оре так,що аж вуха закладає, а ще чувак оре в цьому рупорі « Увага, Увага, Увага,громадяни, оголошена повітряна тривога, будь ласка пройдіть в укриття» і так по 2-3 раза за одну тривогу, потім теж саме і на відбій, «увага увага, відбій» і так по 3 раза, прокидаєшься вночі аж сердце колотає.
Підкажіть куди можна звернутись щоб це прибрали?
Люблю море• 15 июня 2024
Нікуди. Звикають, вже третій рік війни
автор Nastia_stasy • 15 июня 2024
P. S: прибрали маю на увазі не сам цей рупор а звук повернули такий як і був раніше.
Nataliaero• 15 июня 2024
У нас он все время такой был.
Так что не истерите, привыкните
автор Nastia_stasy • 15 июня 2024
Ответ дляЛюблю море
Нікуди. Звикають, вже третій рік війни
Хто звикає? У вас є це оновлення? В якому районі Києва? По всім друзям спитала, колегам, родичам такого немає.
kvitanka• 15 июня 2024
Зверніться до Путіна - нехай прибере свої кляті ракети, дрони, бомби, виведе війська і нарешті почне виплату репарацій.
автор Nastia_stasy • 15 июня 2024
Ответ дляkvitanka
Ви точно прочитали правильно суть питання? Як це стосується оновлень звуку?
Popeye the Sailor• 15 июня 2024
Не слышала такого. Наоборот очень часто стало плохо слышно сирену или вообще ее не слышно ( особенно , если нет электроэнергии )
tessik• 15 июня 2024
Як я Вас розумію. У мене теж саме. Якщо раптом знайдете спосіб- поділиться будь ласка. Бо я вже не витримую. Вікно неможна залишити відкритим на ніч. І цей бубніж по сто разів про тривожну валізу і спокій задовбує. просто треш. Краще коли просто виє.. І у нас сирени кожні два квартали, нащо воно в такій кількості - хз. Ну і нащо так гучно- теж не знаю.
автор Nastia_stasy • 15 июня 2024
Ответ дляtessik
Так, напишу як дізнаюсь, поки порекомендували лист написати в району адміністрацію, подивимось щось зміниться чи ні.
kvitanka• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
Звісно. Не буде причин для оголошення тривог - не буде і звуку сирен. Але поки що ми живемо в реаліях воєнного часу і цей звук може врятувати чиєсь життя.
Success2013• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
Есть обновления,я тоже заметила,что орет по-другому.Но мы не реагируем.
Nataliaero• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
Троещина, такое говорит уже год , если не больше. Никто уже не реагирует так как вы, все привыкли. Угомонитесь уже
Ollka• 15 июня 2024
Ответ дляtessik
У нас звичайні ревуни, але біля будинку їх 4. Один прямо під вікном, другий через дорогу і ще два метрів 500-700. Починають по черзі ревіти.
За два роки звикли вже. Вночі з відкритими вікнами чоловік і дитина навіть не прокидаються.
Pole• 15 июня 2024
Ответ дляkvitanka
А чому ви з великої літери це прізвище написали?
автор Nastia_stasy • 15 июня 2024
Ответ дляNataliaero
Так Звикайте в чому питання?
Мене і сусідів це не влаштовує , коли діти вночі прокидаються від переляку та і дорослі також, саме від цього, потім прокидаються від звуку відбою, я мовчу що на роботу як зомбі потім. Якщо можна повернути як було, навіщо звикати?
Nataliaero• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
Так Звикайте в чому питання?
Никак.
Так будет.
So_so• 15 июня 2024
А не рассказывает про химическую атаку? Я в прошлом году лежала с дочкой в больнице и до этого не слышала сирены такого типа.
И вдруг на всю округу : громадяни, у випадку хімічної атаки...
Чуть не уписялась
_Alekssandra_• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
Это долго. Месяц будут рассматривать письмо Ваше. Попробуйте позвонить на 15-51, может быть куда-то Вас направят.
kanni• 15 июня 2024
Я такое только во Львове слышала, жесть. Среди ночи очень «приятно».
автор Nastia_stasy • 15 июня 2024
Ответ дляNataliaero
Никак.
Так будет.
Ну якщо терпіти та звикати, то так, звичайно що так і буде) Але ми знайшли де цей рупор вісить і план Б, теж є😀але хочеться вирішити це більш гуманним способом)
bespe4na_mavpa• 15 июня 2024
Сочувствую, тоже не понимаю, зачем такой сиреной только нервную систему рушат, ведь в большинстае случаев люди вообще никуда не идут
_Alekssandra_• 15 июня 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Я уже не сомневаюсь, что нам нервные системы рушат целеустремленно на госуровне.
Nataliaero• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
Вас в нашей стране только эта мелочь так взбудоражила?
Ну сломаете вы его, другие нажалуются что его нет, установят новый. На эту хрень потрачено очень много денег, будут тыкать и в новых местах
_Alekssandra_• 15 июня 2024
Ответ дляNataliaero
А, то Вы переживаете, чтобы возле Вас не поставили :)
Nataliaero• 15 июня 2024
Ответ для_Alekssandra_
Читайте выше, у меня этот текст больше года. Уже не реагируем.
И рядом со мной их 4. За себя переживайте
Kot_v_meshke• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
Так Звикайте в чому питання?
Так вы по звуку сирены должны не спать, а пройти в убежище.
Remensa• 15 июня 2024
В нас з самого початку так було. І чотири сирени поруч. І нічого, аби не летіло.
emerald_88• 15 июня 2024
Я сквозь сон хоть понимаю тревога или отбой
СвітланкаОК• 15 июня 2024
Ответ дляNastia_stasy
На 1551 напишіть
автор Nastia_stasy • 15 июня 2024
Ответ дляNataliaero
Так , поки що на «повестке дня» тільки це бодоражить, бо нервова система цього не витримує, сон важливий для відновлення психіки. З іншим можу справитись та тримати свої емоції під контролем.