Сяду на шию, дорого!• 15 июня 2024
А вы отвечаете под чужими темами на языке, на котором написана тема?
Например если тема на русском, то вы и отвечаете на русском? Если на украинском, то отвечаете на украинском? Или это не важно для вас?
Ласунка• 15 июня 2024
Отвечаю на русском, на каком бы языке не была написана тема. В магазине, кафе, кино и прочих местах, тоже обращаюсь к персоналу на русском.
Сяду на шию, дорого!
• 15 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
Отвечаю на русском, это мой родной язык.
Даже поблагодарить человека на другом языке не можете?
Леся Українка• 15 июня 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Зачем? Если я понимаю что мне пишут на другом языке, то в чем проблема понять меня?
Сяду на шию, дорого!
• 15 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Завжди пишу - чому не державною!)
🤦♀️
Мне без сахара• 15 июня 2024
Здебільшого відповідаю на українській мові, хоч її погано знаю. Іноді, коли багато букв, треба швидко писати, або термінологія, а людина пише на російській, то переходжу на російську, бо на ній швидше думаю.
Як у Штірлиця. Розмовляти жінка може будь якою мовою, а кричати, народжувати та лаятись буде на мові дитинства.
Кружите меня,кружите• 15 июня 2024
Не знаю москальської і ніколи не писала і не говорила.
Околовита• 15 июня 2024
Если тема написана на украинском, отвечаю на русском. Украинским я не владею
наКоблучках• 15 июня 2024
Мовного срачу давно не було. Але зараз рідко розгону набирають такі теми.
Якщо що то бан. Нема більше про що поговорити?
Сяду на шию, дорого!
• 15 июня 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Мій пост за допомогою гугл перекладача зрозуміли?
Гарнюнька• 15 июня 2024
Відповідаю зазвичай українською, але, якщо мені здається, що суть написаного краще зможу передати російською, пишу російською
наКоблучках• 15 июня 2024
Ответ дляЛасунка
Ох. Прінципіальна) кокошнік не жме?
Бабо-лебідка• 15 июня 2024
В залежності від настрою. Знаю обидві мови. Раніше була російськомовною, але наразі спілкуватись намагаюсь більше українською.
Кружите меня,кружите• 15 июня 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Пост - це що піст церковний? Чи позиції військового, наряд?
Чи допис в інтернеті?
Пописанная парта• 15 июня 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А нахіба?
По темі: лише українською.