Можу брикнути• 15 июня 2024
Свічки вагінал
Лікар назначив на ніч. Питання: якщо встати в туалет через кілька годин то чи вона не витіче?
Мудробаба• 15 июня 2024
Можно подстраховаться, следом за свечей вставить тампон, но не глубоко. Лишним не будет, бывает свеча частично протекает и пачкает трусы.
Можу брикнути
• 15 июня 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Дивлячись які, по різному буває
Важлива форма чи назва свічок?)))
Гуляю босоніж• 15 июня 2024
Я по нескольку раз встаю в туалет ночью поэтому перед пописом вынимаю, после ставлю обратно.
Можу брикнути
• 15 июня 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Что вы вынимаете?