Дівчата, порадьте,син випускається, 11 клас. Треба костюм. Бюджет 4 тис грн. Де у нас в Києві можна купити на ця гроші? Думала про ринок Троєщина. Хто в курсі,які там ціни?
Доктор Варвар• 15 июня 2024
Возьмите у кого-то на 1 день или на прокат. Если он их все равно не носит.
Ответ дляДоктор Варвар
Так там певно залог треба лишати, ще більший ніж мій бюджет🤔
Доктор Варвар• 15 июня 2024
Ответ дляDobrykolobok
Так они ж его отдадут потом.
Щебетуха• 15 июня 2024
Посмотрите Арбер, не знаю как сейчас, а раньше отличные ткани были и по гуманной цене, магазины в киеве есть , помню на подоле
Акукарача• 15 июня 2024
Пошукайте на олх по Києву, я своїм синам чудові в гімназію купувала за невеликі гроші, була форма класичний костюм, бо є діти, які їх майже не носять. Може, так і Вам пощастить.
Простоваля• 15 июня 2024
в Европе покупают в магазинах, бирки не снимают, а потом сдают обратно .
Не знаю, почему продавцы позволяют это
Лукава Кішка• 15 июня 2024
Ответ дляЩебетуха
В Дриме есть точно.
Но там цены не очень, да и ткани так себе
Щебетуха• 15 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
В Дриме есть точно.
Ну, как раз бюджет автора
любименькая• 15 июня 2024
Костюм обязательно? Такой дресс-код?
Если нет ,то может просто брюки ,например лен ,он их и потом сможет носить . И тенниску
Ответ длялюбименькая
Костюм обязательно? Такой дресс-код?
Так, обов´язково
Где тут 0?• 15 июня 2024
Ответ дляDobrykolobok
Так, обов´язково
Реально? Вимагають костюм під час війни? Вони у вас там зовсім відірвані від реальності?
Ответ дляГде тут 0?
Ми навчаємося у військовому закладі.
Ответ дляГде тут 0?
Тим більше.
Тому і певні умови, від яких не можна відступати
Ответ дляКудлата хмаринка
Нащо той костюм? Чиноси, льняна сорочка - все
Я питаю за костюм, значить це єдиний варіант. Нащо писати взагалі не по темі?
Кудлата хмаринка• 15 июня 2024
Ответ дляDobrykolobok
Ну так, краще дешевий костюм у спеку ) Ок
Ответ дляКудлата хмаринка
Ми закінчуємо військовий заклад, де є свої правила і вимоги. Я не питаю як краще, питання полягало в іншому
Ответ дляЛуноходик_Ик
зачем ему костюм?
он потом будет валяться
хватит рубашки и штанов
он потом будет валяться
хватит рубашки и штанов
Для чого не слушні поради? Якщо мене цікавить костюм, значить так треба. І допустимі Вам варіанти, мені не підходять. Ми закінчуємо військовий заклад, де є свої правила.
Що ж у нас за люди такі... Хочеш поради, виливають свою думку, яка нікому не потрібна.
От в чому прикол висловлювати своє пусте ’мнєніє’?
Новорічна пальма• 15 июня 2024
а який зріст,розмір ? я б віддала,один раз вдягнений на захист диплома,від Вороніна.
Ответ дляНоворічна пальма
185 см, розмір Л-М... Ми б купили. Є вайбер?
Ответ дляНоворічна пальма
Напишіть мені на вайбер 0969717287 якщо нам підійде, ми купимо. Вже дуже потрібно
Новорічна пальма• 15 июня 2024
Ответ дляDobrykolobok
нііі,буде короткий!