Я така бойова• 15 июня 2024
Зі скількох років людина починає сплачувати податки?
Детальніше про це можна дізнатись?
ЖивунаБагамах• 15 июня 2024
З того моменту, коли починає отримувати дохід. Мій онук сплачує з 6 років.
Домашня Зюзя• 15 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Офіційно працювати можна з 14 років, якщо що.
Где можно работать в 14 лет? Листовки раздавать?
Радість моя• 15 июня 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Куда возьмут, там и можно
Альфасамка• 15 июня 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
в 8 років можна йти грати на сопілці в центрі.
Діти так піднімають під 20-30 тисяч в місяць
ЖивунаБагамах• 15 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
та коли йде купує вейп і цигарки в 12 років за батьківські гроші
Це непрямі податки. Їх сплчуємо при любий покупці. Хоч в 3 роки, хоч в 103.
Домашня Зюзя• 15 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Куда возьмут, там и можно
Так куда берут 14-летних подростков?
Радість моя• 15 июня 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Так куда берут 14-летних подростков?
В кафешки, кофейни и т.д. Вариантов много, особенно если родители работают там же.
Домашня Зюзя• 15 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Разве официантами (или бариста) берут 14-летних подростков?
Радість моя• 15 июня 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Да, берут.
Радість моя• 15 июня 2024
Ответ дляТень льва
Від народження. З допомоги на дитину їх теж відраховують
Допомогу на дитину отримує жінка, вона і платить податки. Не дитина.
А що таке?• 15 июня 2024
С любого возраста, в котором ребенок начинает получать доход; одноразовый или на постоянной основе не имеет значения.
Если ребенку 5 лет и он снимается в рекламе/фильмах, то с его гонораров будут удерживаться налоги (опережая вопрос: договора на сотрудничество подписывают законные представители или родители). Аналогично удерживаются налоги с призовых спортсменов или олимпиад с денежным вознаграждением
Тень льва• 15 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Видається мамі, щоб та могла дитині купити памперси, логічно, що дитина не може це ще купити сама
Радість моя• 15 июня 2024
Ответ дляТень льва
Это не имеет значения. Налоги платит мама, а не ребёнок.
Тень льва• 15 июня 2024
Ответ дляРадість моя
А як ви уявляєте виплату на дитину? тоді вона має надати дозвіл на користування тими грошима, як мінімум. Податки платить не мама, а може навіть опікун, який проживає з дитиною і подав документи. Тому вважаю, що це виплати дитині, просто отримує їх той, хто в змозі розраховуватися