Патриоточка• 15 июня 2024
Дуже потрібна допомога юриста, бажано з міжнародного права.
В січні 2019 року, як я уже зрозуміла, мала жертвою шахрайства з однією пані з Польщі. Наразі мене звинуватили в кримінальній справі. Зараз отримала листа , що мушу сплатити 1500 злотих пані з Польщі, і 4000 злотих штрафу , як я зрозуміла. Лист надіслано із прокуратури. Звинуватили мене в тому, що я продала дорогу річ, і не вислала. Та карта яка у справі, на неї ніякі кошти я не отримувала. І ту пані я взагалі не знаю. Знайшла юриста, який допоміг мені скласти листа щоб надали докази , в чому звинувачують мене , і , як доказ зі свої сторони, я надіслала виписку із банку, що на ту карту ніколи кошти із Польщі і навіть інших країн не надходили. Але, нажаль, ніякої відповіді я не отримала, лише те що маю протягом місяця оплатити суму, що вище написала. Можливо хто підкаже, що робити? Які будуть наслідки якщо я не оплачу? Так як сума для мене, на даний час велика. І це взагалі як сніг на голову . Можливо є контакти юриста не за всі гроші світу. Юрист з яким я спілкувалась ,зараз не на зв´язку, забрали на війну ( зверталась на сайтах , то там консультації від 1000 злотих.
Життє Бентежне• 15 июня 2024
Ответ дляПростецкая
Вам нужен толковый польский правник
Это будет дороже чем заплатить штраф и вернуть 1500
Но не будет уголовного дела.
Життє Бентежне• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Так.
Карта какого банка ? Польского или украинского ?
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Моя карта, українського банку.
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляКіма кепка
а откуда у нее ваши данные? адрес?
Я не знаю. Мене визивали ще у 2021 році до прокуратури, де я давала свідчення. Міжнародна справа. Також я пред´явила що на номер карти, яка у справі, ніколи кошти не надходили. Але, як бачу, їх те не цікавить .
Кидаю курити• 15 июня 2024
Вы в Польше или в Украине сейчас?
Каким образом пришло письмо?
Есть ли в письме номер дела, печати?
На какой счёт нужна оплата штрафа (официальный государственный?)
Каким образом пришло письмо?
Есть ли в письме номер дела, печати?
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляКидаю курити
Вы в Польше или в Украине сейчас?
Каким образом пришло письмо?
Есть ли в письме номер дела, печати?
Каким образом пришло письмо?
Есть ли в письме номер дела, печати?
Я в Україні, ніколи в Польщі не була. Заказним листом прийшли листи. Один , що оплатити постадавшій особі на їх рахунок, інший, що штраф державі. Є номер справи, печаті.
Маурита• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
то письмо, что вы отправили, у вас есть подтверждение, что оно получено в канцелярии? или о нем вообще речи нет в решении суда?
Кидаю курити• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Я бы для начала пошла в ту прокуратуру, куда вас вызывали, и узнала все
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляМаурита
Так, відправляла щ повідомленням про вручення .
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Безкоштовно?
Ні, я заплатила біля 500 грн
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляМаурита
Підтвердження є , а в рішенні суду мови про нього немає
Поліцейський патруль• 15 июня 2024
Забираю в сусідки пошту. Було колись двоє квартирантів. Приходять листи з двох європейських банків, що дівчина і хлопець винні кошти. Не розумію, то нашим так легко там кредити пороздавали? Суми значні 8 і 13 тысяч евро,і ще там якись выплат. Банки Німеччини і здається Австрії
Из Виа-гры• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Так.
Якщо ще не збіг строк на оскарження, то вам потрібно оскаржити це рішення суду. В суді вже надасте всі докази своєї невинуватості. Тоді апеляція скасує попереднє рішення та штраф. Зверніться до юриста в Польщі. По ціні це буде +- як ваші штрафи, але не буде криміналу на вас.
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляКидаю курити
Якщо про нашу прокуратуру, то вони взагалі нічого не знають про законодавство Польщі. Узяли свідчення та й усе.
Життє Бентежне• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
А что за решение суда?
Какой суд , какого города ? Когда там написан срок по апелляции? Сфоткайте печать суда в конце постановы. И сфоткайте шапку чтоб увидеть название суда.
Это не может быть сговор наших ментов и тупо развод людей на деньги ?
Если вы принесли доказательства в нашу ментовку, что никто ничего не получал на карту и расчетный счёт украинского банка, что они вам дело шьют на ровном месте ?
Я следователем работала в Оболонском районе города Киева. Никто жопу поднимать не будет и в международный розыск подавать за 1500 зл людей не будет. Не мог польский суд вынести решение и обязать вас выплатить 1500+4000, если вы ничего не получали.
И ещё сфоткайте расчетный счёт на который нужно погашать долг .
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А что за решение суда?
Можна в понеділок? Залишила листи на роботі, забула .
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А что за решение суда?
Наших навряд, а от у Польщі може бути. Пам´ятаю що м.Tarnowie
Кіма кепка• 15 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А что за решение суда?
тоже сложно поверить. убийц не ловят, а тут откуда то нашли автора, адрес, номер ее счета
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляКіма кепка
Що ще я не розумію, там вказано лише номер карти, а щоб здійснити переказ потрібно номер рахунку а не 16 значний номер.
Кіма кепка• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Скажите, это вы шубу продавали?
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляКіма кепка
Скажите, это вы шубу продавали?
Якщо ви згадали мою тему, так , я. Чомусь думаю що я попала на схему якусь, так і у нас в прокуратурі казали. Але мої докази до уваги не ьеруть взагалі.
Кіма кепка• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Господи, почему я помню всякую фигню? Помню, конечно, смутно. Думаю, дешевле заплатить этот штраф и забыть. Вряд ли вы что то докажите
Життє Бентежне• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Ну они типо опросили вас как свидетеля.
А вы ходили в прокуратуру или райотдел ?