Anastasia-22• 16 июня 2024

Є-відновлення. Чи були виплати у травні/червні?

Вже майже місяць не приходять кошти і на гарячій лінії термінів не повідомляють. Хоча спливає контракт із завдатком . В результаті і коштів немає і завдаток втрачається.
Хтось може отримав кошти за травень/червень? Скільки ви чекали?
ТаПрямТам• 16 июня 2024
У коллеги племяннику приостановили .
В Дии так и написано что выплаты за е- видновлення призупинено .

автор Anastasia-22 • 16 июня 2024
Ответ дляТаПрямТам
У коллеги племяннику приостановили .
А на якому етапі призупинили не знаєте?
До того, як погодили сертифікат чи після того?
автор Anastasia-22 • 16 июня 2024
Ответ дляТаПрямТам
У коллеги племяннику приостановили .
А на якому етапі призупинили не знаєте?
До погодження сертифікату чи після?
Ряженка• 17 июня 2024
Спробуйте випросити завдаток назад. Або хоч половину. Якщо ви підписували договір офіційно, то пошукайте в неті є судові рішення, що завдаток прирівнюється до авансу і повертається. Чула від ріелторів, що до серпня по єоселям і сертифікатам грошей не буде ((
автор Anastasia-22 • 17 июня 2024
Ответ дляРяженка
Дякую, шкода. Але повернення коштів відбувається тій стороні, яка невинна у розірванні угоди.
Тут винна виходить програма, а точніше ті, хто відповідав за врегулювання потоку видачі сертифікатів і наявність грошей.
Ряженка• 17 июня 2024
Ответ дляAnastasia-22
Ну так вам же сертифікат не просто так дали, а за втрачене. І не ви передумали, а грошей нема. Можливо продавець зрозуміє.
автор Anastasia-22 • 18 июня 2024
Ответ дляРяженка
Можливо. Дякую!