Хвець-тець• Изменено 16 июня 2024
Посоветуйте менее вредное обезболивающее при месячных
Менее вредное, чем Кетанов и Нимесил, но эффективное.
Нурофен 400, Но-шпа, Спазмолгон и подобное не помогают.
ШанельКуКу• 16 июня 2024
Ефективне - діклофенак, але шкідливе. Зате не впливає на мізки, немає стану заторможеності.
Менш ефективне і безобідне - ібупрофен. Його треба приймати тільки но починаються відчуття, а не коли вже ’терпіти не можу’. Принімати дві таблетки по 200, або 1 500.
ШанельКуКу• 16 июня 2024
І нурофен - той же ібупрофен, як ви приймаєте? Саме ця речовина впливає на момент вивільнення простагландинів, які викликають біль. Через це в самий пік і немає ефекту, точніше він є, але його не помітно.
Ще, можливо, було не достатнє дозування
ЗновЗдоров• 16 июня 2024
Не знала навіть, що настільки буває погано при місячних. Може пропити щось типу ременс. Чи взагалі порадитись з лікарем.
Меня много• 16 июня 2024
Ответ дляДваДваВісім
Мне помогает МСМ (сера), начинаю пить за неделю до и во время.
Да, еще магний, но надо заранее начинать, одноразово не поможет