жінка незаміжня• 16 июня 2024
Треба порада! Робота, стреси, плани на вагітність
Всім привіт! В останні тижні робота мене вбиває. Працюю звичайним, рядовим бухом на 16 тис. Довго описувати всі особливості фірми. У відділі я одна, виробництво. Раніше фірма була під керівництвом однієї управляючої компанії, зараз - інша. Програма, облік був настроєний так, що ніяких покращень не зробиш. На моє професійне бачення не згодна з постановкою обліку. Але не керівна посада і впливу не мала. Зараз змінилося керівництво, нова програма 1с. Хоче щоб велось усе правильно. Ок, не питання. Тільки за. Але головбуху пофіг, керівництву теж. Ніхто його налагоджувати не хоче. Але не в моїх силах вносити зміни до облікової політики, не маю впливу на інших бухгалтерів чи працівників. У мене із-за бардаку стрес. Погано їм, сплю, нерви. Здоров´я погіршилося, схудла.
Якесь вигорання. Взагалі не хочу бути бухом.
Думаю писати заяву на звільнення з понеділка. Заміжня. Хочемо планувати дитину, але сил не має. Страшно втратити фінансову самостійність. Хочу відпочити, намагатися вагітніти. Не має куди тягнути з цим, бо 33 скоро. Але як з роботою, хто з животом візьме. В принципі чоловік заробляє гарно. Але, сьогодні чоловік є, А завтра він може бути в тцк.
Цікавить думка зі сторони.
Дякую
Цікавить думка зі сторони.
Дякую
жінка незаміжня
• 19 июня 2024
Ответ дляФоточки нема
Шукати іншу роботу - півроку працюєте і в декрет можна
Та вже 27 років так, думаєш пів року попрацюєш і підеш. А постійно щось йде не так
то хвороба,то ковід, то війна, то проблеми на роботі
Фоточки нема• 19 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
може не треба вам той декрет