Коренная киевлянка• 16 июня 2024

Тейлор Свифт - варшава 03.08 хто з білетами?

давайте об"єднаємось
шукаю компанію
Тектологиня 80lv• 16 июня 2024
Можно вопрос? А какая Ваша любимая песня у неё?
Парова машина• 16 июня 2024
А чим вона вам подобається? Бо я трохи не розумію її популярності. Поділіться, будь ласка. Це як Брітні Спірс, тільки сучасна?
Тектологиня 80lv• 16 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Может, билеты даром достались? Иначе я не понимаю, что в ней может привлечь.
автор Коренная киевлянка • 16 июня 2024
Ответ дляПарова машина
особисто мені вона не подобається
на жаль тік ток зробив своє діло
і дочка 16 років з білетом
Парова машина• 16 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Гарненька дівчина. Пісні гарні. Але така шалена популярність. Я також трохи не зрозуміла. В Америці вона в усіх топах. Думаю, може, як Брітні колись. Поп-принцеса.
автор Коренная киевлянка • 16 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
я не ее фанат
у меня дочка поддалась всеобщему восторгу
уже с билетом

вчера глянула видео - полный стадион
просто в шоке
и там ведь наверное 95% девчонки
Парова машина• 16 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
особисто мені вона не подобається
на жаль тік ток зробив своє діло
і дочка 16 років з білетом
А доньці чим подобається? Піснями? Чи виглядом? Моє дитинство - це Брітні. Всі божеволіли подружки, я ні. Бо музика її мені не дуже. Мені рок подобався.
Аnnеt• 16 июня 2024
Ответ дляПарова машина
они её там больше стебут за её бесконечные авиаперелёты и плоский зад
автор Коренная киевлянка • 16 июня 2024
Ответ дляПарова машина
жодний співак не вийде на такий рівень
якщо він не в одній связці з глобалістами
вона їх рупор
звідси і світова слава
в народі правду кажуть - просто душу продала ( самі знаєте кому)
а на стадіонах потім збирають гавах (енергію )
катя пері так і співає в одній іх своїх пісень - продала душу ....

надіюсь молоді потім дійте
автор Коренная киевлянка • 16 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Тектологиня 80lv• 16 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Мне её песни никак. Вот совсем. Я любительница рока, но плясала под Бритни и Агилеру, с их заводными песнями.
автор Коренная киевлянка • 16 июня 2024
Ответ дляПарова машина
а скільки вам булло років - коли ви Брітні захоплювались?
автор Коренная киевлянка • 16 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
мне тоже ее песни никак
но не хочу быть врагом у дочки
потом всю жизнь будет вспоминать - что я ее не впустила

там еще на концерт все покупают спец беруши - что бы не оглохнуть
я своей еще предложила купить черные очки - что бы от блеска ее страз в глазах не рябило

вот такой дурацкий концерт с берушами
но подросток
терплю эту тейлор
Україна понад усе!• 16 июня 2024
а с какой целью объединяться?
стадион огромный, места будут в разных секторах
приехал, зашел и смотри себе
Україна понад усе!• 16 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
жодний співак не вийде на такий рівень
вона їх рупор
звідси і світова слава

надіюсь молоді потім дійте
Что за чушь?
Ируся-пуся• 16 июня 2024
Концерт с берушами? 😁 Смехота) тоже не понимаю популярности Свифт, нудноватая она и ни одного хита ее не знаю, т.е.не очень то она и на слуху
Україна понад усе!• 16 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
мне тоже ее песни никак
но не хочу быть врагом у дочки

вот такой дурацкий концерт с берушами
но подросток
терплю эту тейлор
зачем беруши? люди, вы из лесу что ли сбежали?
автор Коренная киевлянка • 16 июня 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Что за чушь?
Парова машина• 16 июня 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Я не захоплювалася зовсім, я була фанатом рок-музики, з 13 років, це всі концерти, сказ від солістів. А приятелька захоплювалася Брітні, і я так розумію, їй подобався образ Брітні, зачіска, одяг, макіяж. Мабуть, з Тейлор Свіфт зараз те саме? Що подобається вашій донці в ній?
Пусин Кукин• 16 июня 2024
Моя не успела купить билеты :(
Но в среду была на Дуа Липа в Ниме.
Правда мы во Франции
Мольфарочка• 16 июня 2024
Тейлор Свіфт хороша поетеса, вона дуже добре підмічає деталі, які близькі і зрозумілі кожній людині в той чи інший момент життя і вміє записати їх словами. Саме тому кожна друга пісня одразу розбирається на цитати і стає хайповою. Все це звичайно проходить повз людей, які не володіють інглішем на достатньому рівні, щоб зрозуміти цей бік таланту. Хоч тут і пишуть, мол не дуже вона і популярна, раз не знають хітів - але по продажу квитків в останньому турі все абсолютно ясно. Плюс у неї кожний альбом різний по стилю, вона навмисно це робить, співпрацюючи з різними саунд-продюсерами. Це наразі набільша трудяга від музики в світі, імхо і хайп абсолютно заслужений. Я ніколи над її феноменом не задумувалась, поки не почала робити власну музику і не проаналізувала. Мені далеко за 30 якщо що.
Мольфарочка• 16 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Ні, Свіфт і Брітні це кардинально різні світи.