побольшомусекретику• 16 июня 2024
Как проходила сделка или оплата за недвижимость?
Девочки, это наш первый опыт будет, все хотят наличными. Не рисковано ли? Как вы сами шли на сделку? Машины нет, такси брать или как? Вообще боюсь даже снимать деньги и хранить на сьемной квартире.
Можно ли как то договорится чтоб по частях, как снял так и отдал и так на протяжении дней или недель? Снять ведь с валютного можно только 2 тыс долларов, нельзя все сразу?
Счастье_же_вот_оно• 16 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Вы давно покупали-продавали? У нас почти все расчитываются в валюте. По договору только сумма в грн прописывается
За год дважды, налом в валюте. Но автору писали не надо ничего снимать, по безналу расплачивайтесь. В валюте она не сможет по безналу расплатиться.
Карусель-весель• 16 июня 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А, в таком случае да. А налом в валюте сколько угодно. И про безнал я как раз про гривну писала.
Сама купляю квіти• 16 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Вы бы ждали например пару недель пока деньги снимут люди? Ведь 2 тыс в день можно, ограничения
Нет, я бы не ждала
Ду да ду да ду• 16 июня 2024
в метро в рюкзаку везла 100к баксів. обличчя простіше, рюкзак перед собою) їхала на метро бо пряма гілка і метро поряд з домом і поряд з місцем де проводили угоду.
візьміть таксі, якщо не будете всім навкруги розповідати шо везете і надто нервувати то ніхто і не здогадається шо у вас там.
побольшомусекретику
• 16 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ох ничего себе, у нас то покупка в разы дешевле и то сколько волнений.
Ду да ду да ду• 16 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Ви вже знайшли варіант який хочете купити?
давайте завдаток, домовляйтесь через певний термін проводити угоду.
якщо гроші в банку треба знімати в декілька підходів, а вдома боїтесь зберігати, орендуйте комірку в тому ж банку, зняли - поклали гроші в комірку. потім прийдете все заберете і на угоду на таксі.
побольшомусекретику
• 16 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Варіанту ще немає, це я просто розмірковую. Так, ви дали добру пораду. Краще за все комірку, хоч кажуть і там ризики.
Цікаво а чи легко зробити угоду по безналу в грн? Чи згоджуються продавці?
Ду да ду да ду• 17 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
та ніхто не погодиться в грн.
це ліміти на зняття, потім обмінювати в долари і втрачати на курсі.
тільки валюта, тільки готівка.
я користувалась тривалий час коміркою, поки збирала на квартиру, негативного досвіду немає. вибирайте норм банк
тільки валюта, тільки готівка.
Йосип_молодий• 17 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Тобто ви хочете свій геморой по зняттю грошей перекинути на продавця і ще й питаєте чи згоджуються? Так, але тоді до ціни квартири додають певний % за таку мороку і ризик зростання курсу долара.
Йосип_молодий• 17 июня 2024
І ще по темі. Менше комусь розказуйте що ви збираєтесь щось купити чи знімаєте гроші. Ми валюту зберігали вдома, на угоду їздили з чоловіком і моїм батьком. Гроші в рюкзаку, одяг простіше. Якісь спортивки, сіра потерта куртка, кроси чи чоботи, без макіяжу і прикрас, і можете хоч таксі хоч метро.