Бавовнятко• 16 июня 2024
Мікротоки, RF ліфтинг в домашніх умовах- який апарат використовуєте?
Добротная• 17 июня 2024
Пользуюсь активно, результат от микротоков и емс отличный, но мой аппарат не купить сейчас.
Библиотекарь• 17 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Forego bear mini
У мене також форео міні мікроструми, дуже задоволена, набряки супер знімає і як постійно робити, то тонус шкіри значно краще. Ще є форео уфо, то також дуже класна штука
Ще питання, хто має не міні, мікроструми, чи є сенс звичайну, не міні купляти? Є різниця?