Давно без алко• 17 июня 2024

Видохлась, нема звідки брати енергію.

Нічого не радує. Грошей нема. Купити те,що я хотіла би- не можу. Роботу змінити поки не вдається. До війни було хоббі-миловаріння. Зараз руки не стоять, плюс стали такі дорогі складові,що те мило виходить золоте. Чим наснажуватися? Маю мужчину для зустрічей,але і це перестало мене надихати. Сексу не хочу взагалі. Все дратує. Лише якась апатія і безвихідь. Не живу,а відживаю. Думала про нове хобі. Ні до чого душа не лежить. Лежить до вирощування чогось,так нема ні дачі, ні села.
А я з косою• 17 июня 2024
автор, якщо вас нічого не цікавить і ви на межі...
поїдьте кудись...грошей немає, їдьте у польщу чи німеччину, ну всерівно у вас не має грошей., а там з житлом допоможуть і робота є нне опускайте руки

Говорю відверто• 17 июня 2024
начните с психиатра.
мне прописал мягкое успокоительное и мне помогло. сказал- нет сейчас здоровых людей.
допускаю, что у ваших нервов тоже перегруз.
Бойова• 17 июня 2024
Сама не знаю, раніше так любила картини за номерами, зараз дві лежить не хочеться торкатися, лише прибирання зараз хобі
Снідаю авокадо• 17 июня 2024
Розумію.
А люди мають сили на прайд паради.))
До речі, то ви правильно, про вирощування. Я себе з повної ями дістала навесні. Купила насіннячко, цибулини, вирощувала в горщиках… Це давало сенс кожному дню.
Лупаю цю скелю• 17 июня 2024
Автор, як нема дачі чи села вирощуйте квіти.
Купіть пару листочок фіалок, наприклад. Дуже цікаво дивитись як вони кожного дня новий листочок пускають.
Або невеличку сансевієрію - вони прикольно викручують листочки та дають діток.
Або кактуси або суккуленти (якщо світла квартира) - то взагалі дуже цікаво, і можна з насіння виростити.
Ирина-bbd0• 17 июня 2024
Выращивайте в горшках на балконе
После смерти питомца у меня такое было
Семена и куча всяких интересностей получилось.балконные помидоры .декоративные перцы и всякие прикольные разности
автор Давно без алко • 17 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Выращивайте в горшках на балконе
После смерти питомца у меня такое было
дякую про декоративний перець теж думала
Клевотница• 17 июня 2024
Ответ дляДавно без алко
1. Спілкуйтеся з іншими людьми
2 подорожуйте це може бути просто і доступно.
3 вчіть те, що цікавить
автор Давно без алко • 17 июня 2024
і ще .маю чоловіка ,зустрічаємося. Другий рік уже. В минулому році щось казав про сумісне проживання,але він ще проблемніший і бідніший ніж я.
Грошей в нього нема,не допомагає. Але це одна сторона медалі. Інша- сильно посипалось здоров*я. Постійно розказування що щось болить.ТО голова,то тиск..то ще щось. Розумію,що він тягне на дно мене. Все в нього погано,купа проблем з мамою,з житлом,з ним самим. Ходив на вихідних на закупи_ побачила ,що він бере- все на знижках 70%, яке сьогодні вже виходить з терміну придатності. Такого заміжжя точно не хочу. Я не багата,але такого не беру ніколи.

автор Давно без алко • 17 июня 2024
Ответ дляКлевотница
1. Спілкуйтеся з іншими людьми
3 вчіть те, що цікавить
рік вчила англ.мову. зараз вимушена себе заставляти.НЕма натхнення
Не пириживай• 17 июня 2024
Те саме.....
Але люблю читати, це завжди зі мною, добре ’переключає’.
Вирощую орхідеї і фіалки. Але саме вирощую, фіалки з листочка, а орхідеї купую уцінку. Мені саме кайф ця возня.
Колись з листочків заміокулькаси вирощувала. Потім продаю/дарую/роздаю. Не цікаві стають, коли виростають, лише догляд подобається
автор Давно без алко • 17 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Те саме.....
Орхідеї маю. Цвітуть. Але ж ці заняття не щодня.
Шиворот Навыворот• 17 июня 2024
Ответ дляДавно без алко
Посадіть різні квіти, зелень, у кожної рослини свої потреби , ще й шкідники є. Коло різних цілими днями можна ходити. А якщо й ще копати про корисні властивості , то взагалі.