julia1000s• 17 июня 2024

Київська школа з Оптімою 1 клас, де?

Добрий день. Підкажіть будь ласка, хто знає школу в Києві, бажано Дніпровський район і поруч, яка співпрацює з Оптімою, тобто надає доступ для сімейної форми навчання. 1 клас. Дякую
Диви яка я пава!• 17 июня 2024
Даже не знала, что такое существует. Просто подаете документы в любую удобную вам школу и пишите там заявление на семейную форму обучения. А в Оптиме или Атмосферной покупаете пакет ,, слухач,, тогда не нужно туда документы отдавать, цена пакета до 1000 в месяц. И всё, уроки слушаете в дистанционной школе, а в своей два раза в год пишите контрольные по всем предметам.

Я такая наивная• 17 июня 2024
Це як? Школа вам Оптіму оплачуватиме? ))
Хвильоватиша• 17 июня 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
На наступний рік не всі школи будуть надавати сімейну форму навчання.
Диви яка я пава!• 17 июня 2024
Ответ дляХвильоватиша
Может вы перепутали с онлайн учебой? Такого не может быть. Причем здесь семейная форма, а также экстернат.
Хвильоватиша• 17 июня 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ні, не переплутала. Цього року у багатьох проблеми з оформленням на 24/25 навчальний рік.
Диви яка я пава!• 17 июня 2024
Ответ дляХвильоватиша
Какие могут быть проблемы у многих, если ещё не начался учебный год. Вы какую то ерунду пишите. На экстернат могут не перевести, потому что для экстерната нужна уважительная причина. На сейменую форму переводят без проблем, никакая причина, кроме желания родителей не нужна.
Мой ребенок много лет учиться на семейной форме, я понимаю о чем пишу.
Просто каралева• 17 июня 2024
Ответ дляХвильоватиша
Положення про інд.форму навч ніхто не міняв, Закон про освіту - теж, тож це маячня.

Просто каралева• 17 июня 2024
Це потрібно запитати в районо, або просто обійти сусідні школи. Ще краще - поступити в школу по місцю проживання, повністю оформити туди дитину, а лише потім написати заяву на сімейне - відмовити вони права не мають. А потім в Оптімі взяти Слухач.
Просто каралева• 17 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
є проєкт спільного навчання, і є Благодійний Київ - школярів Києва беруть бесплатно в Оптіму, але потрібно принести документи, повністю перейти.
автор julia1000s • 18 июня 2024
Ответ дляПросто каралева
Можна детальніше?
Просто каралева• 18 июня 2024
Ответ дляjulia1000s
Можна детальніше?
https://optima.school/ можна їх набрати і спитати конкретно це, про Благодійний Київ. Є там такий благодійний проєкт на період військового часу, знайомі так перейшли, єдине - вони за кордоном.