Чорт і Шо• 17 июня 2024

Порадьте фарбу для темного і сивого волосся

Хочу спробувати фарбуватись вдома. Не знаю яку фарбу обрати, у мене темне волосся, багато сивого. Хочу колір темний без червоного. Порадьте хоча б фірму, дякую
Виннипуховна• 17 июня 2024
Лореаль преференс
Само_достаточная• 17 июня 2024
Я покрасилась на прошлой неделе этой. Это просто восторг. До этого красилась кастингом, через неделю уже смывалась, меня это очень раздражало. Эта аммиачная краска, но запах можно даже сказать приятный, волосы просто небо и земля по сравнению с кастингом
Жена миллионера• 17 июня 2024
Велла іллюміна супер
І зафарбовує навіть склоподібну сивину на 1,9
автор Чорт і Шо • 17 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Лореаль преференс
А який колір краще взяти?
Позитивна• 17 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
А який колір краще взяти?
а який ваш?
Позитивна• 17 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
А який колір краще взяти?
на фото у дівчини 5/0 це досить тёмный коричневий
автор Чорт і Шо • 17 июня 2024
Ответ дляПозитивна
а який ваш?
У мене десь 4, досить темний
НаливайКа• 17 июня 2024
Лореаль иноа . Бережно для волос и седину шикарно закрашивает . Палитра огромная , выбирайте .
Юпитерная• 17 июня 2024
Берите краситель 5,0 +5,3 или 4,0+4,3, оксид 6 ил 9.
Удальонка• 17 июня 2024
Тут писали, що не зафарбовує сивину.А мені ідеально, роками користуюсь.Саме #100, не має синього або червоного підтону
Хтомолодець? Я!• 17 июня 2024
Я теж за лореаль ехселанс, подобається, що вона майже не змивається, підфарбовую лише корінці. Бо до цього брала Чу, наче і проф, але вимивалась з сивини
Позитивна• 17 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
У мене десь 4, досить темний
тоді розгляньте краще професійну краску. Бо якщо будете фарбувати постійно всю довжину в 4ку- будете чорна
ПоЗиТиВнАя• 17 июня 2024
Я крашусь Barex оксигент 6%, закрашивает седину отлично.
Каяспер• 17 июня 2024
Фарбують преференс багато років, не вимивається, підкрашцю тільки корені. Сивини дуже багато
Бабка_в_кедах• 17 июня 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я теж Лореаль екселенс фарбую, 4.0 навіть у мами не змивається.
Кастінг так собі, після неї волосся неприємне на дотик. Преференс мені не підійшла, пече.
бЭйбА• 17 июня 2024
Я фарбуюсь Syoss, 486 коричневий, подобається колір, але за 3-4 неділі змивається.
Виннипуховна• 17 июня 2024
Вела палить волосся тому і дешева