Файно Замало• 17 июня 2024

Гінеколог на Голосіївський, 59 А

Порадьте лікаря-гінеколога що приймає на пр. Голосіївський, 59 А
Чи потрібне направлення від терапевта, чи можна одразу записатись?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 июня 2024
К гинекологу направление не надо.

Неначасі• 17 июня 2024
І мені стверджують, що не потрібно. Але як бути якщо йдеш до лікаря не по прописці - в лікарів є поділ по ділянкам (прописці)
Дякую
ЯспАкойнаЯ• 17 июня 2024
Там в поликлинике гинекология отдельным государством. И регистратура у них своя. Можно позвонить и уточнить. Кто сейчас работет, не знаю, сто лет не ходила(хожу к частному), по участку у меня была Левицкая. Тупица редкая. Была ещё пожилая женщина, фамилия грузинская, не помню точно, та ничего так, но не знаю работает ли.
Зоряний Шлях• 17 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Може Кекеля? Вона у віці і довго вже там працює, якщо ще працює. І лікар вона нормальна, і узі бачить теж. Якби не вона, то теж шукала б іншу поліклініку.
Мої дві вагітності вела Шупертяк (гнида мʼяко кажучі), а як діло дійшло що допоказань і кожні десять днів треба узі, тоді шупертячка тільки талію міряла та картку писала, а узі робила Кекеля і мені нормально все пояснювала.
ЯспАкойнаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Да! Точно, она!