СКИБИДЫШь• 17 июня 2024

Дівчата, така складна ситуація

Чоловік сестри має зп 21 тис,він військовий.
Сестра в декреті.
Збережень ніяких немає, були важкі пологи, плюс багато докуповували всього чоловіку.
В нього є дитина від першого шлюбу, шле аліменти 5 тис кожного місяця.
Мама дитини написала, що треба робити операцію.
Операція 9 тис грн.
Він дає гроші на операцію,і виходить їм не має на що жити.
Просить щоб сестра поговорила і позичила гроші в мене.
А я розумію, що вони мені просто не віддадуть.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Упругая попка• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
У першої дружини гарне фінансове забезпечення, їй дуже помагають її батьки, мама директор фірми, у батька своя стоматологія, новий чоловік гарно зароблчє
О, на так пусть новый муж возьмёт на себя ответственность за чужого ребенка, советчицы же считают, что он должен.
А вообще в таком случае странно требовать всю сумму с отца, пусть даст половину, а не 9 тыс

Все і одразу• 17 июня 2024
Допомогти чи ні - вирішувати вам. Ви вже порадили розлучитися, бо чоловік не може сім´ю забезпечити, чи чекаєте, щоб порадниці підказали, а вже потім ви всунете свого носа з порадами?
Печальки.нет• 17 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Это не сложная операция, хоть и с наркозом. Вас сильно развели.
Нет, меня не развели. Я выбирала хорошего доктора и заплатила ему за работу. )
АннаКонда• 17 июня 2024
Ужас… ну и комментарии…. Помочь сестре, сколько вам посильно. Мне даже представить страшно, если бы брат мне не помог в сложный период. Это и есть семья.
Пліснявілий сир• 17 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Ну если так рассуждать то нет конечно , но. Бегать вокруг никто не будет
Особенно у кого кесарево там специалист должен быть и по швам, и чтоб живот не остался
А нужно чтобы бегали и в жопу целовали тогда да,надо платить. Ну платить все равно желательно после,когда виден результат и сумму определяет женщина,а не доктор(в гос.учреждениях)
Так точно!• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вони й так живуть з кредиткою, бо цієї суми не хватає на життя
Хватило ж ума у обоих жениться и ребенка заводить в таких условиях, хватит ума и заработать.
Печальки.нет• 17 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тоді нічого, крім аліментів, можно не давати. І половину на операцію після того, як покажуть чеки.
О, вторая жена нищеброда нарисовалась.)
Пліснявілий сир• 17 июня 2024
На 7т місяць можна і прожити не шикувати,а поекономити трохи
Чудовий каламбур• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зп 21 тис, -5 аліменти,16 тис, -9 тис, залишається 7 тис, їм не прожити за ці гроші,кредитка в мінусі
На 7 тыс пусть как-то на кашах проживёт. Если ребёнок на грудном кормлении
Вы как сестра, подарите ей 3 или 5тыс.
И конечно, не ждите, что отдаст.
Всё

Так точно!• 17 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Можно легко прожить
Вполне. Мы втроем с ребенком-подростком живем в Киеве на 10 тыс зарплаты мужа. Не шикуем, а запросы у подростка это вам не как у младенца, и прокормить, и одеть-обуть надо, и телефон и пр.
Сиренькая• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
На 7000 не пошикуешь, но и от голода не помрут.
Блакитна устриця• 17 июня 2024
Если бы у меня были деньги и сестре нужно было то дала бы в долг , но да напоминала бы конечно, не каждый же месяц аденоиды , а где родители мужа? Друзья? Он что на необитаемом острове вырос , пусть выручат друга , одолжат , но им же отдавать надо потом , Сестра если скажет что б не платил, сделает в первую очередь себе медвежью услугу , в след раз когда помощь нужна будет ей , он точно так же за кого то спрячется
Залізна пані• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона не розуміє за що жити їм.
І чому така сума на видалення аденоїдів
Я рік тому 25 сплатила. З ліками і наркозом платним
Залізний занавіс• 17 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Не модна. Ви зовсіи не в курсі як нараховується зарплата військовим. І за сумісництвом це майже нереально. Хіба що він в штабі з 9 до 18 а після повністю вільний. Це з області фантастики
В чоловіка є сестра. Так от її чоловік служить по місцю. Коли вона завагітніла третьою, то він якось там перевівся на іншу посаду чи шось таке щоб вища зп була.
Залізний занавіс• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вища зп-в окопі
Ну то хоч дитину забезпечить. Чи вам порадниці мають скинутись?
Мизимец• 17 июня 2024
Якщо можете допомогти зараз і не чекати грошей назад - допоможіть. Можете зробити це, пояснивши їм обом при зустрічі і передачі грошей, - що це все, більше у вас нема можливості брати участь у їх сімейному бюджеті.

Можете ще допомогти знайти їм доп підробіток, якщо у них таке бажання є. Якщо нема, то що , їх справа.

Розумію, що вам шкода. Але чим ви можете зарадити? Утримувати?
Якщо хочете і можете, утримуйте. Але хіба це допомога глобально
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Всі так накинулись на сестру,а мені її жаль(
Було б жаль, то мовчки б дали і не було б цієї теми
Радостина• 17 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Не дав гроші на операцію власній дитині? Сестра взагалі при розумі?
Второй ребёнок может месяц и на воде пожить
Злюка бобер• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона не розуміє за що жити їм.
І чому така сума на видалення аденоїдів
Ну пусть найдет такую же по качеству, но дешевле, в чем проблема? Раз она такая умная

Радостина• 18 июня 2024
Пусть подаёт на алименты на себя и ребенка. Так у неё больше оставаться будет
Xвостокрутелка• 18 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Тільки нюанс в тому, що її чоловік офіцер, наскільки розумію. А у автора родич рядовий.
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Підробляти: прибирати , полоти чужі городи, готувати на замовлення, вести бухгалтерію що взагалі вміє ваша сестра?
Проще подать на алименты, заодно и алименты на первого уменьшатся
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляШотуткоїться?
200 баксов, это стандартная сумма за этот вид операций.
В кассу? А можно оф прайс?
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Можно обойтись без памперсов
Можно аденоиды бесплатно удалить
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
как и все живут. а как живут люди, если срочная операция и денег нет? кредитки, займы, вторая работа, просят помощи близких
Все это может сделать мать первого ребенка
Гадаю_По_шнуркам• 18 июня 2024
Ответ дляЗалізна пані
За аденоїди? 25 - ціна лапаро жовчного, наприклад.
Наркоз для аденоїдів - це півгодини максимум. Це не полосна операція, не якесь тривале втручання.
Жесть, а не ціни.
Пилосмок працює• 18 июня 2024
Кредит
Пилосмок працює• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
В неї дитині 5 місяців, дитина проблемна дуже
Навіщо воно народжувала від чоловіка в якого вже дитина,щоб потім вам жалітися ,як важко?
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Это 2330 на одного. Тогда и старший может жить на эту сумму, зачем ему 5т?
Пилосмок працює• 18 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
От прям із дитиною це все зробиш