СКИБИДЫШь• 17 июня 2024

Дівчата, така складна ситуація

Чоловік сестри має зп 21 тис,він військовий.
Сестра в декреті.
Збережень ніяких немає, були важкі пологи, плюс багато докуповували всього чоловіку.
В нього є дитина від першого шлюбу, шле аліменти 5 тис кожного місяця.
Мама дитини написала, що треба робити операцію.
Операція 9 тис грн.
Він дає гроші на операцію,і виходить їм не має на що жити.
Просить щоб сестра поговорила і позичила гроші в мене.
А я розумію, що вони мені просто не віддадуть.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Чудовий каламбур• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
У вихідні я сплю мертвим сном і не можу встати з ліжка
Мама с бабушкой могут посидеть, а она подработать
Сейчас гораздо больше способов подработки, чем раньше

Гадаю_По_шнуркам• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
О, вторая жена нищеброда нарисовалась.)
Если вы внимательно читали автора, то они купили квартиру до его мобилизации. И зарплаты были выше. Агитируя идти в армию, никто не говорит об этом маленьком нюансе: что з/п станет в разы ниже ещё и с риском для жизни.
А вам посоветую не зарекаться. В жизни бывает всякое. Сегодня вы на коне, а завтра как знать...
МадамОхмури• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дохід був нормальний,я писала вище.
Мені її жаль
Тоді їх проблеми, що з нормального доходу не відклали нормальну суму на ’складні часи’, а ще й у Вас вже встигли 20 тис.позичити(. Які б роди не були легкі/складні гроші за них примусово ніхто не вимагає і максимум можна вкластися у 1000 доларів. При нормальному доході - це невелика сума. Якщо вона не у приватній клініці рожала, а у звичайному пренатальному центрі.
Тому щось Ви перегинаєте.
Дама_с_караваем• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Всі так накинулись на сестру,а мені її жаль(
Так чого сестрі монету задали, якщо таааак її шкода?
МадамОхмури• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
В неї дитині 5 місяців, дитина проблемна дуже
А батьки у Вас є? Чи свекри у неї?
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Пусть первая жена и подработает
СережкинаЯ• 18 июня 2024
Ответ дляА що таке?
Автор, на місці вашої сестри я б теж подала на аліменти щоб зменшити суму аліментів на першу дитину.
Тут кожний за себе. І сказала чоловіку, що сестра грошей не дасть, бо і так маму утримує, хай думає. Аденоїди, то не така операція, що треба робити терміново. Хай дружина перша почекає або позичить у когось фншого, дасте гроші за пару місяців.
Тут я согласна. Острая боль или травма иои онко у ребенка это то где уже неважно что ребенок чужой или он плод любви твоего любимого от другой, там надо срочно спасать.
Менее критические случаи тут пусть отец и мать ребенка думают как оплатить это дело.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона інвалід
Лежала?
СережкинаЯ• 18 июня 2024
Ответ дляМиззери
Пусть идет жить к родителям или к вам а квартиру сдает
Тоесть у нее проблемный ребенок и все должны войти в положение а первому операция то такое
Да. Даже без трудных родов. У нее грудничок, все.На остальных забить болт. Пусть папка и первая жена ребенка думают где еще достать денег. Ребенок не младенец, операция не срочная, у родичей есть деньги.

Біле пальто• 18 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ваш служит ? Видели все как там кормят.
Служить, кормлять нормально.
Не пью, не курю• 18 июня 2024
Ответ дляАннаКонда
Ужас… ну и комментарии…. Помочь сестре, сколько вам посильно. Мне даже представить страшно, если бы брат мне не помог в сложный период. Это и есть семья.
Я теж не розумію страждань. Якщо вам так шкода сестру - просто дайте їй гроші і не причитайте
.
Біле пальто• 18 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Де?
Він не на передовій. Його не годують. За свої все.
Чоловік, брат чоловіка служать - годують.
Г@Л@В@ломка• 18 июня 2024
Нехай мама тієї дитини скаже, що батько військовий. Мають бути якісь пільги
Коржик• 18 июня 2024
Ответ дляМаурита
Які смішні зарплати с ЗСУ .. позорище
Аленоїди моїй дитини видаляли безкоштовно. Звичайна обласна дитяча лікарня .. щось змінилось ?
Це років 20 назад? З місцевою анастезію?
75В• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Так дайте им еще 20 тыс., не в долг. Если можете себе это позволить
Видна міленіалка• 18 июня 2024
Ответ дляПліснявілий сир
На 7т місяць можна і прожити не шикувати,а поекономити трохи
Как если пачка памперсов 600-800 грн
Видна міленіалка• 18 июня 2024
Ответ дляТак точно!
Вполне. Мы втроем с ребенком-подростком живем в Киеве на 10 тыс зарплаты мужа. Не шикуем, а запросы у подростка это вам не как у младенца, и прокормить, и одеть-обуть надо, и телефон и пр.
Вообще смешно, пара кроссовок нормальных 4 тысячи , 10 даже на продукты не хватит
ВерСаСе• 18 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
А половину часу тато теж з дитиною проводить? Чи все мама сама на собі тягне?
Не дати грошей власній дитині на операцію - це дно. Тим більше, що воюючий батько окрім як грошима допомогти і не може ніяк
об этом должна была думать будущая мама, когда решила рожать.
не папа же его родил.
зачать - да, вдвоем старались и в нашем законодательстве оба имеют равные обязанности по содержанию и воспитанию ребенка, а вот проводить время - это законодательно не урегулировано, насколько я знаю.
если папка будет жить на противоположном конце страны – то он как будет соблюдать вашу норму ’половину часу’?
или должен два десятилетия быть прикован к бывшей жене потому что папка)))
ВерСаСе• 18 июня 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Згідно законодавства аліменти на одну дитину - 25%. Якщо батьку не хватає решти зп на проживання, нехай заробляє більше, або починає планувати свої видатки так, щоб грошей хватало до наступної зп
а на двух 33%, а если ещё и на декретчицу алименты -то 50% и всё.
это делится на троих,тогда 25% превращаются в 16,6%.

ПАЦАНКА О• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А щоб ви робили,якби ви завели сім´ю в чоловіка були гарні доходи,а потім раз,і стали погані?
Розійшлись?
Искать способы заработка
Корсет_на_шурупах• 18 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я вас понимаю автор.
Дать максимум 5 тысяч. Так и расписать - зарплата- 21, алименты 5, на операцию 5(это максимум. 3 достаточно), мне на фронт 3, жене с ребёнком 8.

А ещё лучше, ваша сестра тоже подаёт на алименты и алименты пересчитывают с учётом 2 детей.
Де ви такі беретесь?
Чувак наклепав дітей, розібратися з ними не стусен, то тепер хай дві курки чубляться, щоб не дай боже іншій дитині не дісталось. А в чувака все зашибісь.
Що це за торг - дати максимум 5 тис? Ну от він так само жінці каже, цього місяця отримаєш 7, роби що хочеш. В чому проблема? Тій можна, а цій ні?
осень харашо• 18 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Тоді що за дурні обговорення, давати-недавати, за що жити? Як мама скажу, якщо стоїть питання здоров´я дитини, знімеш труси, продаси і будеш лікувати.І за це мають турбуватися батько і мати.
Так у мамы , её родителей и нового мужа с деньгами всё в порядке. Поэтому непонятно, почему мама сама не оплатит нужную операцию ребенку, а ждёт пока бывший денег даст.
осень харашо• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мені цікава думка інших людей.
І я не питала чи давати на дитину гроші чи ні
Я принципиально в долг не даю. Вот прийти, помочь продуктами, памперсами, ещё что-то купить - это нужно конечно.
Маурита• 18 июня 2024
Ответ дляКоржик
4 роки тому. Один укол -15 хв операція
Потім дитину принесли мені. Через деякий час прокинулась
Новорічна пальма• 18 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
не папа же его родил.
Він повинен всю суму на операцію дати, бо не може проводити час з дитиною і брати участь у вихованні, то нехай хоча б фінансово це компенсує. Тим більше мова про операцію йде, а не про якусь дорогу іграшку.
Печальки.нет• 18 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Речь не о том, запекается кто-то или нет. А о том, что недопапка не может ребенку один раз дать денег на операцию. Всего 9000 грн..
А свои советы оставьте при себе.)
Печальки.нет• 18 июня 2024
Ответ дляРадостина
Можно аденоиды бесплатно удалить
С таким папкой нужно всё бесплатно делать. Там из достоинств только писька.
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
А что должен сделать папка, что б избежать мобилизации? У моего брата зарплата была 85т в месяц, мобилизовали, сейчас 20500. И никого не колышет, как он на эти деньги будет содержать семью. Жена с детьми уехали в Германию, на социал.Как-то так .
Что он должен сделать?
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
А свои советы оставьте при себе.)
Почку пусть продаст?
Печальки.нет• 18 июня 2024
Ответ дляРадостина
Почку пусть продаст?
Письку.