СКИБИДЫШь• 17 июня 2024
Дівчата, така складна ситуація
Чоловік сестри має зп 21 тис,він військовий.
Сестра в декреті.
Збережень ніяких немає, були важкі пологи, плюс багато докуповували всього чоловіку.
В нього є дитина від першого шлюбу, шле аліменти 5 тис кожного місяця.
Мама дитини написала, що треба робити операцію.
Операція 9 тис грн.
Він дає гроші на операцію,і виходить їм не має на що жити.
Просить щоб сестра поговорила і позичила гроші в мене.
А я розумію, що вони мені просто не віддадуть.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Сестра в декреті.
Операція 9 тис грн.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Письку.
А реальные советы будут? Что делать мобилизованным?
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ длягодовасик
Тобто він в тилу служить і багато чого йому докуповували? А що саме і з якою метою?
У вас там все змішалося - пологи, операції, покупки військовому невідомо чого….
Докуповували бронежелет, каску, взуття
годовасик• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Докуповували бронежелет, каску, взуття
Для чого? Все видають. На нулі так точно.
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляБабулька
Автор, а какое ваше мнение о зяте?
Как-то подозрительно:
* точно пересылает 5 тыс алиментов? Почему не 3500, тк у него уже двое детей, значит алиментов 33% на двоих
* операция 9 тыс вы написали. Значит 4500 с каждой стороны (да, тут писали что отец же не заботится о первом ребенке 24/7, как его мать; но и вряд ли мать тратит на ребенка тоже 5 тыс от себя? Значит от отца финансы, от матери — забота).
Итого 8 тыс нужно. Сколько он просит через сестру? + операция не срочная, а плановая. Можно сделать в сентябре-октябре, и к тому моменту откладывать по частям, если всю сумму за раз накладно выделить
Как-то подозрительно:
Сестра не подавала на пліменти на свою дитину.
Платить сам 5 тис
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Квартиру здати, сестра хай поживе з вами чи з мамою і бабусею. Ну а що робить?
А інших родичів у чоловіка немає?
На зп економіста сестра не зможе взяти няню?
А інших родичів у чоловіка немає?
У чоловіка не має батьків.
З нашими нереально жити
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ длягодовасик
Ні, ну мій на нулі, купує собі гумові шльопки, зубну пасту і літні кросівки. Це все. А що там такого вони накупили в тилу, мені просто цікаво. Але автор не відповідає
Ніхто не знав де він буде,в тилу,не в тилу.
Бронежелет, каску, взуття, сьогодні він типу в тилу(не на нулі але і не в місті)
годовасик• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ніхто не знає. Але на нуль без бронежилета не повезуть, це я вам 100% кажу
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Було б жаль, то мовчки б дали і не було б цієї теми
Я живу в притик,і содержу маму й бабусю.
В мене не має свого житла,я на зйомі, і ніколи не буде на жаль(
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Мама с бабушкой могут посидеть, а она подработать
Сейчас гораздо больше способов подработки, чем раньше
Вони хворі, не можуть,вони себе обслужити не можуть
Бабулька• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Платить сам 5 тис
Ну значит может сам и не 5 переводить, пока скрутне становище, а свою часть 4500 за операцию разбить на несколько месяцев, поскольку у первой ж проблем с финансами нет.
Почему у него возникла идея добраться к вам через сестру, чтобы именно вы отдолжили?
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
А батьки у Вас є? Чи свекри у неї?
Батьки інваліди, у чоловіка її не має
Бабулька• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тогда с чего они взяли, что у вас есть свободная сумма, чтобы им дать?
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Нехай мама тієї дитини скаже, що батько військовий. Мають бути якісь пільги
В частній клініці на це не звертають увагу
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ для75В
Так дайте им еще 20 тыс., не в долг. Если можете себе это позволить
Не можу
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Искать способы заработка
Як це зробити в декреті без допомоги?
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Де ви такі беретесь?
Чувак наклепав дітей, розібратися з ними не стусен, то тепер хай дві курки чубляться, щоб не дай боже іншій дитині не дісталось. А в чувака все зашибісь.
Що це за торг - дати максимум 5 тис? Ну от він так само жінці каже, цього місяця отримаєш 7, роби що хочеш. В чому проблема? Тій можна, а цій ні?
Все було ок до мобілізації.
На все вистачало,не було проблем
Де зараз взяти грошей,чоловік більше не може заробити
Сестра в декреті
На все вистачало,не було проблем
Сестра в декреті
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Так у мамы , её родителей и нового мужа с деньгами всё в порядке. Поэтому непонятно, почему мама сама не оплатит нужную операцию ребенку, а ждёт пока бывший денег даст.
Мама привикла, що давали їй плюс мінус 20 тис кожного місяця
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Речь не о том, запекается кто-то или нет. А о том, что недопапка не может ребенку один раз дать денег на операцию. Всего 9000 грн..
А свои советы оставьте при себе.)
Де взяти гроші,якщо дохід 21 тис
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
С таким папкой нужно всё бесплатно делать. Там из достоинств только писька.
Не дай бог щоб ваш чоловік не мав доходу, і був на війні
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ длягодовасик
Нічого не дали.
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляБабулька
Бо я вже допомагала,а їм не має до кого мабуть звернутись
СКИБИДЫШь
• 18 июня 2024
Ответ дляБабулька
Бо я вже їм допомагала
Печальки.нет• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Де взяти гроші,якщо дохід 21 тис
З 21 тысячи и взять. Остальных денег второй жене на месяц хватит. Или надо было бездетного искать.
осень харашо• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Звикла. Так сейчас поменялись условия.
Радостина• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Если второй жене хватит 7, то первой тоже их хватит
Україна понад усе!• 18 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Письку.
Вы пробовали? За сколько получилось продать?
ПробілНеПрацює• 18 июня 2024
Видаляли аденоїди дитині у березні. 2400 грн наркоз і все. Треба направлення від лора на операцію у відділення.
Привіт з ботойбіччя• 18 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Памперси і їжа більше грошей тянуть
Всі так накинулись на сестру,а мені її жаль(
Ви вчетверте пишете ’мені її жаль’ - так подаруйте їй ті гроші врешті-решт. 3-5 тисяч.
Пліснявілий сир• 18 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Вообще смешно, пара кроссовок нормальных 4 тысячи , 10 даже на продукты не хватит
В секонде 100