Там-тарарам• 18 июня 2024
На скільки років виглядаю? Що змінити у зовнішності?
Скільки років мені дасте? Що варто змінити у зовнішності?
Результат:
вже голосів:
136 (52.71%)
25-30
96 (37.21%)
30-35
13 (5.04%)
35-40
10 (3.88%)
Результат
3 (1.16%)
40+
Несу добро людям• 18 июня 2024
Оце зараз змії налетять , ви симпатична , гарні риси обличчя
30-35 років як на мене
Можливо стрижку трохи можна змінити , але думаю якщо розпустити волосся і укласти , то вже інший вигляд буде
30-35 років як на мене
Там-тарарам
• 18 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
губы колола уже
пожалуйста не надо
и все будет ок
пожалуйста не надо
и все будет ок
Ні, губи не колола. Взагалі нічого не робила з лицем
Несу добро людям• 18 июня 2024
Максимум ще купероз на крилах носа прибрати можна , в мене теж така фігня
Там-тарарам
• 18 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Шкіру полікувати, а так все
О так, сліди від акне, рубці від вітрянки....
осень харашо• 18 июня 2024
Ответ дляТам-тарарам
Вот и не делайте
Теща дочки• 18 июня 2024
Молодо виглядаєте, на вигляд до 30 років. Очі втомлені:( трішки шкіру полікувати і все чудово)
Не будь КакСвета• 18 июня 2024
Ответ дляТам-тарарам
Не носить прическу , которая вас портит , а так все ок
julia-678c• 18 июня 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Автор, а скільки років насправді?
Какая вы быстрая
сначала должно страниц пять набраться, а потом автор может быть напишет свой возраст
Мудробаба• 18 июня 2024
Я б дала до тридцяти, але в моєму розумінні на цьому сайті немає що робити молодим.
Жена_КотораяСтена• 18 июня 2024
Лет около 28-29. Подстригите каре. Кончик носа так блестит из-за косметики? Если да, то не делайте этого больше, если нет то возьмите пудру которая уберет блеск. А вообще вы красивая девушка
ГоловнаЯ• 18 июня 2024
Ответ дляТам-тарарам
Молодая, красивая, ничего не менять! Волосы только можно пробовать распустить, собрать и т.д. Вы прекрасны, ничегошеньки вам не нужно!
Підмітайло• 18 июня 2024
Ви дуже схожа на мою знайому, як 2 краплі води. Їй 37 років, в 35 вона виглядала як ви, зараз трохи вагу набрала то і обличчя змінилось. Нічо вам змінювати не треба. Хіба що догляд за шкірою і прибрати блиск.
Мастер Пис• 18 июня 2024
28, нічого не робити, тим паче уколів краси
Можливо частково освітлення волосся для яскравості і одяг за кольоротипом