Прикуси Язика• 18 июня 2024
Вы верите в красоту без денег?
Банально, на спорт нужны деньги, на первый уход они нужны, на витамины, на депиляцию, на стрижку, на одежду.
Это уже набегает не очень маленькая сумма, а это просто поддержать природную красоту
Последний вагон• 18 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Шугарінг сам собі зробиш.
Але і темка якось заходить в інше русло.
Одне діло догляд і підтримка форм для себе, для здоров´я.
І друге діло вкладувати в кошти в тіло як в бізнес-проект.
Не все могут делать шугаринг сами себе. Особенно в интимной зоне
Життє Бентежне• 18 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Так я и не говорю про наличие окрашивания и процедуры в салоне, другие вещи тоже тянут деньги
Я к тому, что дорого быть женщиной🥲
МастерЮля• 18 июня 2024
Дівчата, як думаєте, що цій дівчині у її 18 потрібно було для краси? Все є! Додати нічого, хоч вмий, хоч роздягни.... Ось це я називаю природна краса! Нема про що сперечатися навіть
Как_б_не_так• 18 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Ещё минимум нужен спф и гидрофилка, ещё желательно антиоксиданты добавить, а это будет уже около 5000 на 4 месяца
мне СПФ в Греции хватает на пару месяцев . 13 евро..
мейк.. особо не страдаю. нравится голая кожа, метеориты вечные .
Последний вагон• 18 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Зачем?
Застряла• 18 июня 2024
Не встречала, иногда и с природной красотой попадаются такие зачуханьіе, что и сложно рассмотреть ту красоту
Кому там слова не давали• 18 июня 2024
Років до 20 максимум, за умови чудової генетики.
Тому що нормальний шампунь, засоби для укладки волосся, елементарна гігієнічна помада, навіть недогрогий міст для тіла - то гроші.
А дівчата хочуть користуватись не лише блиском для губ в такому віці.
Прикуси Язика
• 18 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Я от собі думаю.
От немає в мене 1000 грн на спортзал.
Значить в мене нема грошей і набагато чого іншого. Значить голова в мене зайнята де заробити грошей, а не як підкачати попу .
І якщо в мене є вільний час то я буду працювати і підробляти а ніж бігати в парку
От немає в мене 1000 грн на спортзал.
Спорт не мешает деньги зарабатывать
ЧупакабраЗеБест• 18 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а после 25 уже нужны вставные сиськи, жопа, ресницы)))
а у вас чо своих нету?
Как_б_не_так• 18 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
в голове у вас тянет , нет обязанности все делать .
Прикуси Язика
• 18 июня 2024
Ответ дляGoku5927
Залежить від генетики. Але багато випадків, коли бюджетний догляд або навіть безкоштовні дії рятують. Мій приклад: пощастило з волоссям, нігтями, зубами, проте шкіра і постава жахливі. Якщо не брати десятки тисяч грн на лікування конглобатного акне 3 ст., я зараз використовую зовсім не люкс-сегмент косметики, і то її кількість обумовлена тим, що шкіра супер-тонка і супер-світла. Є денний, нічний крем, крем з СПФ, але я впевнена, більш смуглявим людям з менш проблемною шкірою не було б стільки потрібно. 1 крем коштує приблизно 600 грн, вистачає на півроку. Я не знаю, хто збідніє витратити раз на 6 місяців 600 грн. Епіляцію роблю власноруч і ставлюся до неї дуже лайтово. Декоративну косметику не використовую, як і всі жінки в нашій сім´ї. Спорт: я не маю зайвої ваги, але є проблеми з мобільністю грудного відділу. Якщо немає 294848 зайвих кіло, достатньо ЛФК і базових тренувань з фізкультури 5 класу. Серйозно. Ну максимум 1 консультація в спеціаліста, і ви знатимете, що робити для підтримання форми. Це коштує мізерних грошей
Підсумовуючи: це питання БАЖАННЯ
Я согласна про не люкс, но просто нормальные средства тоже не бесплатны.
По поводу спорту поспорила бы
Прикуси Язика
• 18 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Это вы автор темы про подругу всегда с иголочки?)) Никак не угомонитесь?))
Нет
ЧупакабраЗеБест• 18 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Когда начинаются возрастные изменения, без денег уже никак красивым не будешь. В любом случае надо подключать и спорт и уход, плюс качественное питание…
а чт омешает беслпатно знаиматься спортом на улчиных площдках?
Ответ дляАнгелок з ріжками
Поменьше мазюкайтесь всякой фигней) Маркетинг он такой или вы на плантации хлопка круглогодично)? Антиоксиданты в 20 лет, блин, анекдот))
Є люди зі схильністю до раку шкіри. Існує таке поняття як фотостаріння. Я якщо вийду на вулицю влітку в сонячну погоду без сонцезахисного крему, згорю через 5 хвилин. Та що там, вперше згоріла в квітні цього року, навіть не літом. І так було завжди: і в 5, і в 15, і в 20 років
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а у вас чо своих нету?
это был юмор, женщина. в след. раз всегда буду это объяснять.
Прикуси Язика
• 18 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Спф погоджуюсь.
Гідрофілка це просто модно
Антиоксиданти ви цілком можете отримувати з їжею, абоикопійчанаими вітамінами
Гідрофілка це просто модно
Гидрофилка нужна для очищения, что а случае с спф важно. Антиоксиданты не только в еде нужны.
ЧупакабраЗеБест• 18 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я еще девущка!
Ласунка• 18 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
вам никто не говорил, что вы жертва маркетологов? буду первой значит)
Корсет_на_шурупах• 18 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Правильне харчування - це час.
Депіляція - це також час і додатковий стрес (якщо больовий поріг низький).
Пошук нормального дешевого перукаря багато часу і нервів через не той колір, або погану зачіску.
Достойний одяг із секонду - це дофіга часу.
Чи не краще б було б весь цей час витратити на заробіток грошей, щоб не економити?
У кожного свої пріоритети та можливості. Автор пише що неможливо, я доводжу йому протилежне. І так, здоров´я і краса це завжди обмін на ресурси, у більшості - ресурс часу. Бо гроші неможливо обміняти на здорове тіло. Тільки на час,який присвячуєш тому, щоб підтримувати здоров´я і красу у цьому самому тілі
МастерЮля• 18 июня 2024
Якось ви плутаєте природну вроду і процес старіння! І всі засоби коштовні називаєте ті, що направлені на боротьбу зі старінням
Последний вагон• 18 июня 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Все девушки разные. Многие не пользуются ни средствами для укладки, ни мистами для тела. Между прочим, мист для тела - это не уходовое средство
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я еще девущка!
если девушка, то объяснять буду очень подробно и предупреждать про юмор.
МастерЮля• 18 июня 2024
Ответ дляGoku5927
А ви гадаєте, така фігура з´явилася просто так?
Так. Може, танці, плавання, не обжиратися солодощами
Последний вагон• 18 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не везде они есть
ЧупакабраЗеБест• 18 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
она хороша, я согласна! но почему онапрячет совю красоту под этим дурацким черным плащом?
Прикуси Язика
• 18 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
Вы думаете она не занималась спортом, ее ухаживала за кожей волосами и ела чипсы? Наивно
Ответ дляПрикуси Язика
По поводу спорту поспорила бы
Норм. засіб коштує мізер, достатньо відкладати по 50-100 грн, і можна купити за пару місяців нормальний крем. Це дешевше за чашку кави в середньої руки кав´ярні. А людей з кавою я бачу кожен день
Із приводу спорту: а що заважає займатися вдома? Я так і робила протягом року. Кожен день. І це на початку повномасштабної війни