Позаземний розум• 18 июня 2024
Вам на роботі підвищували зп за час війни?
Ціни на все жесть, комуналка виросла. Наше керівництво нам каже "не на часі".
Ранковий базар• 18 июня 2024
Повышают. От того, что не на часі, мы ушли всем коллективом в прошлом году
Я вся ваша• 18 июня 2024
Ответ дляБез комплексів
Да, но так же из-за курса доллара выросла ЗП
Да, но из-за большего количества обязанностей. И это теперь сущие копейки, а не зп
Ой, случайно вам ответила
Попельшка• 18 июня 2024
да, повышают ежегодно, как и до войны. Я еще больше стала ценить и любить нашу фирму если честно)
Водійка хімарса• 18 июня 2024
піднімають кожного року в березні.
зп в євро, тож вона змінюється разом з курсом.
з початку вторгнення кілька раз дали мат допомогу 3-6 тис євро.
+ видали всім, хто в Україні, повер станції на 2 кВт
ПультОт_БМВ• 18 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
піднімають кожного року в березні.
Які нормальні люди в керівництві. Чим займається така фірма?
Мочалкин блюз• 18 июня 2024
Спочатку дуже знизили, тому що познімали надбавки. Збільшили навантаження, позвільняли прибиральниць, прибирання внесли до посадових інструкцій спеціалістам без доплати. З травня цього року після чергового підвищення мінімалки, зарплатня трохи збільшилась. У керівника філії близько 9 тис грн, у спеціалістів 6-7 тис грн в залежності від стажу і розряду. Бюджет.
Та легко!• 18 июня 2024
Ответ дляЗубожиння
Підняли 2 рази, але то соромно назвати підняттям, від 1,5 т грн до 2т
І в нас так само на 2 тис.кожного разу, директору так спокійніше, наче і підіймає і грошики на місці
Життє Бентежне• 18 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
піднімають кожного року в березні.
А что за контора?
Водійка хімарса• 18 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
чим-чим. IT
ПультОт_БМВ• 18 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
чим-чим. IT
Куди піти навчатись щоб теж так працювати? Я з приходом війни втратила роботу і все що пропонують жахливий жах або неможлива робота за копійки... А помічник чи асистент керівника вакансія вельми нестабільна, і під неї вуалюють і кур´єра, і водія, і секретаря, і продавця.
Оце так цабе• 18 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
ринок зараз перенасичений. Зі старту дай боже щоб 400-500 долл отримували, а після курсів люди по півроку роботу шукають. Знайома після курсів влаштувалась на 300 долл. І вчитися треба дууууже багато і постійно. Немає вже професій з якої легко зайтивайті, як це було раніше
Водійка хімарса• 18 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
я не знаю якщо чесно.
у мене освіта фінанси, працювала бухгалтером.
в 2003-му захотілось змінити профіль та і зп приваблювала, була нуляча. єдине що з перших же зарплат бухгалтерських відклала на комп і користувалась ним активно, ну і в бухгалтерії на той час почали вже різні програми для обліку впроваджувати, так що досвід користування ПК був. пощастило що взяли, розказувала на співбесіді що дуже хочу навчитись, і вчилась з усіх сил. уже через тиждень працювала сама, без наставника. з тих пір тільки й роблю що щось десь підучуюсь, щось взнаю. зараз треба учить AI, написать чат бота, бо всі відділи вже якось використовують а ми ні, то читаю багато про це останнім часом
ПультОт_БМВ• 18 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
я не знаю якщо чесно.
Я в 2002 тільки школу закінчила. Було дуже велике бажання знати і працювати з комп´ютером. Але так як у нас у містечку інформатику викладав лише один вчитель, який нічого не знав, а він був чоловіком директорки школи то і ми нічого не знали при всьому бажанні навчитись. В той час депутати відкрили комп´ютерний клас новий в школі, закупили на той час сучасних комп´ютерів... Ех...
З родзинкою• 19 июня 2024
Так, постійно підвищується. Інакше не може бути, бо ми не папірці перекладаємо, а реальний виробничий сектор. В дві зміни, а буває і в три працюємо.