Найщасливіша• 18 июня 2024
Чоловік проявляє увагу, а потім робить вигляд, що такого не було. Я дурію
Відчуття ніби або я хвора і мені здалось , або мені допомагають так думати про себе.
Є на роботі чоловік, який буквально з першого мого дня до мене намагався підкотити : залицяння, компліменти, спроби дізнатись мене ближче, розпитування про мене у інших колег. І всі це знали. Він спочатку мені не подобався, потім почав подобатись.
Час йде, він продовжує про мене питати, знову ж таки зачіпати мене, щоб поговорити, але це не переходить до якихся дій - наприклад, запросити мене кудись.
Я починаю натякати, що не проти.
Він продовжує зі мною фліртувати, запитувати у мене чи подобається мені той чи той чоловік. Коротше, спілкування не суто робоче
Дочекалась до того, що запросила перша на каву, він сказав, що зайнятий (через 15 хв пішов курити сам)
І так декілька разів
Коротше, він мене чіпає, але це ні до чого не веде. Як тільки забиваю, продовжує ще більше мене торкати.
Як на таке реагувати?
Я починаю натякати, що не проти.
І так декілька разів
Як на таке реагувати?
Дюагональ• 18 июня 2024
Он просто общается🙄ко мне так коллега прилип,потом рассказывал,что то я’знаки’ему подавала
ЛеньГуглить_правда• 18 июня 2024
Вы издеваетесь? Та нахер его. Чёткие рамки, рабочие.
Он тролли, а вы ведетесь.
Не понимаете, что игра такая ?
Он тролли, а вы ведетесь.
Не понимаете, что игра такая ?
маска Ілона• 18 июня 2024
То робіть для нього рівно стільки, скільки він робить для вас. Тобто взагалі нічого. Бо кого з нормальних чоловіків це зупиняло, якщо він використовує газлайтінг і качєлі, то займіться собою і когось нормального зустріните.
Княгиня пітьми• 18 июня 2024
Він нарцис. В нього ігри: ближче-далі, плюс газлайтинг. Не ведіться, бо попадете в токсичні взаємини.
Найщасливіша
• 18 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Он тролли, а вы ведетесь.
Не понимаете, что игра такая ?
Он тролли, а вы ведетесь.
Не понимаете, что игра такая ?
Догадуюсь
Але навіщо йому це? Секс? Та я і сама не проти
Дюагональ• 18 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Фигис.мужик просто общается,да и все
Міняйловна• 18 июня 2024
Поступать с ним также, не принуждено флиртовать, а как только его зацепит, сослаться на занятость, ну Вы же женщина всё таки, ну так сделайте ему в отместку похожее веселье, если он решал так с Вами поступить.
Хочу барабульки• 18 июня 2024
Ответ дляНайщасливіша
Догадуюсь
Да просто скучно чуваку
ЛеньГуглить_правда• 18 июня 2024
Ответ дляНайщасливіша
Догадуюсь
В смысле? Он тупо троллит.
На кофе не пошёл, а в постель пойдет?))))
Выморозился. А вы постель хотите?
Надеюсь вы придумали историю
Ни самоуважения ,ни понимания.
Просто может общаться, просто может прикалываться.
Мужик, который хотел бы что-то, как минимум пошёл бы на кофе
Выморозился. А вы постель хотите?
Надеюсь вы придумали историю
Ни самоуважения ,ни понимания.
Найщасливіша
• 18 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В смысле? Он тупо троллит.
Выморозился. А вы постель хотите?
Надеюсь вы придумали историю
Ни самоуважения ,ни понимания.
Выморозился. А вы постель хотите?
Надеюсь вы придумали историю
Ни самоуважения ,ни понимания.
Дякую вам щиро
Тільки зараз зрозуміла що виглядаю як тупа олениха
ЛеньГуглить_правда• 18 июня 2024
Ответ дляНайщасливіша
Дякую вам щиро
Да, выглядите. Извините.
Козёл тут он тоже.
Не развешивайте ушки
Козёл тут он тоже.
Не развешивайте ушки
Найщасливіша
• 18 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да, выглядите. Извините.
Козёл тут он тоже.
Не развешивайте ушки
Козёл тут он тоже.
Не развешивайте ушки
Дякую вам 🙏🏻
маска Ілона• 18 июня 2024
Ответ дляНайщасливіша
Догадуюсь
Він шукає жінку з низькою самооцінкою. Яка ведеться на ньго типу ’ загадочного’. Якщо він побачив, що вас це заінтригувало і не відштовхнуло, то в подальшому буде взагалі пропадати від вас, буде паралельно ще з кимось. Буде казати вам що про вас погано говорять інші люди. Просто розважаєтьс .
Та никада в жизни• 18 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Он тролли, а вы ведетесь.
Не понимаете, что игра такая ?
Он тролли, а вы ведетесь.
Не понимаете, что игра такая ?
Я б такое не носила, но продаю• 18 июня 2024
Похоже на нарцисстическое поведение. Он Вас уже подсадил на крючок.
Оборвите общение, станьте холодной и он начнет добиваться Вашего внимания. Как только Вы поведетесь, опять отстраниться.
Попробуйте так сделать, за одно и проверите
ЛеньГуглить_правда• 18 июня 2024
И мой совет. Отношения в коллективе.. ну очень могут позорно для женщины закончиться. Про него скажут ’ну козёл да’, а вот женщину будут парафинить ещё как.
В отношения в принципе нужно вступать, когда мужчина показал заинтересованность. А на работе вдвойне нужно быть осторожно. Я работала почти 20 лет по разным коллективом. Везде была наивная девочка, которая лапшу не сняла, а он в курилке потом обсуждал, как её завалил и отвалил.
Рамки выставьте. Пошёл вон.
ЛеньГуглить_правда• 18 июня 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А, тролль так тролль.
Но я таких наблюдала на 4х работах
Ні грама• 18 июня 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Таких тем уже было десяток. Это какой-то больной, которого клинит на одной теме. Время от времени, он их меняет.
Щаслива Я• 18 июня 2024
ніяк, мороче вам голову, інший би вже на каву запросив, а цей чорті шо, ігнорьте
Тарабарщина• 18 июня 2024
Ответ дляНі грама
Только ’лопнуть шарики’ никто не превзойдет на этом форуме)))
Нетутешня• 18 июня 2024
Ответ дляНайщасливіша
Догадуюсь
эмоции ваши жрет и смеется над вами