культУра• Изменено 19 июня 2024

Нет воды в доме, ответ городских властей!!!

Полмесяца живем без воды. Пятиэжтажка, пятый этаж. Напор настолько маленький, что не включается колонка, ни стиральная машина, ни умыться нельзя, ни руки помыть. Обращалась 2 недели назад во в исполком, горячая уродова линия, водоканал - они увеличили давление ровно на 1 день. Далее все как пржде. Невозможно ни есть приготовить, ни помыть фрукты, овощи. Я обратились опять на горячую линию горсовета, так как поняла, что водоканал это все регулирует: увеличивает и уменьшает давление и получила ответ от начальника отдела благоустройство исполкома: подавайте на водоканал в суд! Нормально? Коррупция все крепчает. Водоканалу можно все, городские власти не несут никакой ответственности и наоборот покрывают халатную бездеятельность таких критических служб. Не хочется жить в такой стране, если честно..
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
Це дуже важливі питання і вирішуватися вони повинні швидко, а не через суд, як тут пишуть.
Якщо нижчі рівні не вирішують питання(майстер дільниці), го ужие офіційне звернення письмове заносите в приймальні, щоб зареєстрували, буде офіційна письмова відповідь, далі візит до керівників в день прийому і тоді вже можна робити висновки. До того треба викликати працівників жеку, щоб зафіксували факт того, що дійсно води немає, ще бажано депутату, що закріплений за Вашою адресою повідомити ситуацію, хай піднімає питання на черговій сесії.

Загалом в суд не треба,це зайве. Хочете бути з водою- рухайтеся .

Я. ТаК завжди роблю. І зараз мене все влаштовує, достатньо зателефонувати на аварійку.

Золота орда• 19 июня 2024
Сочувствую, у меня такое в пригороде Киева - на 5 этаже пятиэтажки воды почти нет - стиралка и ПМ не работают без достаточного давления (особенно ПМ у нее клапан насоса не может запуститься). И бойлер туда же. Вот помыться летом самое оно. В квартире воды нет, зато вокруг частный сектор и все полито все зеленое-зеленое (и траблы с водой только летом). И еще замечала как 1-2е этажи начинают поливать из окна кухни свои палисадники с малиной и прочим все воды нет, общаться с ними бессмысленно.
У нас правда жэк есть - и мы туда накатали по четыре жалобы с соседями с верхних этажей нашего дома (6 подъездов по три квартиры на этаже), видимо что-то сделали в подвал точно лазили, но вода есть не супернапор но все же.
У меня у коллеги такая же беда за городом - так у них поставили насосы подъема давления чтот такое и норм.
У меня рядом 10этажка в нашем зажопье там бы воды не было вообще наверху - но у них есть тк так система водоподачи сверху вниз организована (большой техэтаж под крышей там бойлерная и еще чтото).
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
я так і зрозуміла. Миюсь в тренажерному залі...
Добре,що в Вашому місті є річка, не у всіх містах є таке резервне джерело води
автор культУра • 19 июня 2024
Ответ дляМайская киска
де вона є? Ви були в нашому місті? 100 км воно тянеться вздовж. Дуже смішно.
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
А при чому тут це? Це впливало на чіюсь життєдіяльность? Вода задовільеяє базові потреби, без неї не можна жити.
При тому, що не треба плутати м´яке з теплим . Корупція має певні ознаки, недбалість має свої критерії.
Коплю на груди• 19 июня 2024
Автор, у вас одної проблема? Інші мешканці, що кажуть? Може якось, колективно, швидше вирішиться?
Горня капучіно• 19 июня 2024
Ответ дляСметчица
Суди роками тягнуться,весь цей час роками без води сидіти?Водоканал не тільки приватна компанія,а ще й монополіст у кожному місті.Почитайте, ким і як регулюється діяльність монополістів.
Водоканал - комунальне підприємство.

В КР проблеми з водою були і до війни в деяких районах, а після підриву Каховської ГЕС - то взагалі(((
Зараз ще й світло економлять, не вмикають насоси на повну потужність, от а Авторки і тече цівочка.
Щоб робила я: написала б і подзвонила скрізь, де це можливо. Паралельно б дізнавалася про насоси. Якщо фінанси дозволяють, то одразу б ставила той насос.
Як на мене, суди - безперспективно, тільки витрата грошей і часу.

Майская киска• 19 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Краще писати звернення окремо від кожного незадоволеного,кількість звернень має сенс, а те, що в одному будуть підписи незадоволених, це малувато .так мені колись пояснював адвокат
Горня капучіно• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
Я теж так думаю, але не знаю точно. Як вона може бути приватною?
Ви, крім Порадниці, вмієте Гуглом користуватися? По першому ж посиланню - це комунальне підприємство.
Коплю на груди• 19 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Я й не радила одним листом. Більше скарг - швидше спрацює
автор культУра • 19 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Водоканал - комунальне підприємство.

кожного дня звертаюсь куди можливо: водоканал, 1520, 1545, куди ще можно звертатися?
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Водоканал - комунальне підприємство.

Підтримаю. Слова на гар лінії. просто балаканина. Авторка, можливо, навіть не спитала номер свого звернення навіть поговорили як сліпий з німим і все.
Простоваля• 19 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Бачите, як сумує за сересером.
Іспалкоми регулчрно відвідує

’’Не хочется жить в такой стране, если честно’’
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
Писати треба , вказувати номер. Звернень на гарячу лінію, докламт акт з ЖЕКу, що дійсно немає води.
Ашолюдискажуть• 19 июня 2024
Пишить на 1545, горячу упядову. І пишить, що звертались до міської ради. Але не розумію чого вам відповідав начальник благоустрою, а не начальник ЖКХ. Це зовсім різні напрями. Сама працюю в комунальному.
автор культУра • 19 июня 2024
Ответ дляМайская киска
номер звернення приходить в смс
Простоваля• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
Можливо у цивілізованому світі. А у нас корупція.
І головний корупціонер ваш земеля
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ дляПростоваля
Бачите, як сумує за сересером.
Іспалкоми регулчрно відвідує

Та ,ясно куди б хотіла авторка завернути, але є процедури для того. Питання треба рухати , а не обривати гарячі лінії безрезультатно
автор культУра • 19 июня 2024
Ответ дляМайская киска
яким чином?

Горня капучіно• 19 июня 2024
Ответ дляМайская киска
З наших річок не беруть воду. Ви хоч бачили їх? Смішно просто...
автор культУра • 19 июня 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
пишу кожного дня
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
номер звернення приходить в смс
Ну от вказуєте, описує , додаєте акти обстеження, чекаєте відповіді і дій, далі робите висновки.
Простоваля• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
Сумно, що хтось життя віддає, не варто...
Що?
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
яким чином?
Що? Я Вам вище описала процедуру, ездіяльність після нар лінії, письмове звернення.
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
То сарказм
Майская киска• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
пишу кожного дня
І яку письмову відповідь отримали? Чим аргументують? З чим Вам іти в суд? ходили з відповідями на прийом до керівників відповідних структур?
Сиренькая• 19 июня 2024
Автор, воды нет только у вас или все верхние этажи во всех подъездах дома?
Горня капучіно• 19 июня 2024
Ответ длякультУра
Думаю, що толку від звернень зараз не буде, навіть, письмових. Відповідь буде щось на кшталт ’не має технічної можливості вмикати насоси на повну потужність із-за.... бла-бла-бла’. Вода ж наче є. немає тиску.
Треба думати про додаткову підкачку води або ж у Вашу квартиру власними коштами, або ж на будинок - кооперуйтеся з мешканцями, йдіть до ЖЕКу. І то, не факт, що є технічна можливість для таких насосів.
автор культУра • 19 июня 2024
Ответ дляМайская киска
отримала відповідь, що треба звертатится до суду на водоканал.
Горня капучіно• 19 июня 2024
Ответ дляПростоваля
І головний корупціонер ваш земеля
Ні. В нас є свій головний, самовисуванець і самопризначенець.