66сезон666серия• 19 июня 2024
Купити ціле купе на 2 людей.
Доброго дня!
Таке питання: хочу купити ціле купе , бо буду їхати з дитиною і кішкою в Хелм. СВ не можу зловити. Якщо я куплю 3 дорослих квитки і 1 дитячий, то якщо нас реально там буде 2, провідник має право до на когось підсадити ? Бо 2 місця будуть викуплені але на них ніхто не сяде?
Дякую!
РокерША• 19 июня 2024
Ні, не має права. І нікого не хвилює, скільки вас там їде. Хоч і одна. Головне, що місця проплачені.
Я такая - жду трамвая• 19 июня 2024
Цікаво, а як Ви його викупите? Постійно читаю на поралниці, що білети до Польщі на жд зловити дуже важко. Квест, як колись до Криму.
66сезон666серия
• 19 июня 2024
Куплю білети на імена батьків… купе можна купити. Їх не так розгрібають , бо ціле купе суттєво дорожче за св
Тоска в носках• 19 июня 2024
Знаєте, чому не можете зловити св, бо їх купує той один, хто їде на двох місцях сам.
66сезон666серия
• 19 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
А ви б хотіли їхати в св з кимось чужим? ))))
66сезон666серия
• 19 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Как он может посадить кого-то без билета?
Ну коли пасажир не зʼявився- провідник може відмітити місця як вільні і їх продадуть в касі на посадку на наступних станціях.
Тоска в носках• 19 июня 2024
Ответ для66сезон666серия
Ні.
Тому я маю св, а ви купе
рукиЖимолости• 19 июня 2024
Ответ для66сезон666серия
Ні, так не працює, навіть по Україні. По другому разу ніхто квитки не продає
ОбережнаЯ• 19 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Я всю жизнь выкупаю все купе под себя одну, нет никаких проблем!
богачка
ША! я прийшла!• 19 июня 2024
Ответ для66сезон666серия
1. Купувати треба тільки на тих хто їде, на себе та доньку.
2. Можна купити 2 на себе + 2 дитячих на доньку.
3. Квитки обов´язково показувати проводнику.
Калинові вуста• 19 июня 2024
Ответ дляША! я прийшла!
1. Правильно.
2. Три остальных места только взрослых и только на свою фамилию. Выкупать места без пассажиров можно только на взрослого.
3 . Правильно. Проводнику сразу сказать, что едет двое, но выкуплено все купе. Всегда так делаем
Ядвига Юсьлегко• 19 июня 2024
Ответ для66сезон666серия
Купуйте на себе
66сезон666серия
• 19 июня 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Дякую за пораду. Не знала що можна купити 2 квитки на 1 імʼя. Але ж тоді я занижу ціну 2 квитка на дочку. Недавно була тема як жіночка хотіла купити купе але дитячими квитками - ох що там почалося …
Пік Антна• 19 июня 2024
Ответ для66сезон666серия
На доньку один повний і один дитячий.
66сезон666серия
• 19 июня 2024
Дякую! А як купити в застосунку квиток для кота? Ніколи не бачила такої опції…
ША! я прийшла!• 19 июня 2024
Ответ для66сезон666серия
там є функція додаткове, коли вписуєте пасажира, то додається перелік про чай, кофе і улюбленця.