Бадабум• 19 июня 2024

У кого был Znatok? Стоит ли покупать набор 999? Есть ли аналоги?

ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня 2024
Шо ото оно такоя?

автор Бадабум • 19 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Шо ото оно такоя?
Конструктор электронный
Покращена• 19 июня 2024
Якщо дитина цікавиться - варто. Якщо це перший для ознайомлення - можна шукати щось простіше.
автор Бадабум • 19 июня 2024
Ответ дляПокращена
Дитина взагалі не дуже любить сидіти і щось робити. Терпіння нема, але треба якось привчати. Був знаток маленький , то трохи зацікавив. От і думаю чи варто брати великий, бо ціна не дешева.
Покращена• 19 июня 2024
Ответ дляБадабум
Якщо зацікавив ’трохи’, то мабуть не варто... Бо там реально треба терпіння і інтерес.
автор Бадабум • 19 июня 2024
Ответ дляПокращена
Ломати і будувати щось любить
Лего тільки велике любить
Файна пані• 19 июня 2024
У нас такий. Подивіться б/у. Моєму подобається. Але щоб ви розуміли, ті 999 схем дуже умовне поняття. Бо одна і та сама схема, але грає різні мелодії або світиться замість червоного зеленим- рахується як різні схеми

Покращена• 19 июня 2024
Ответ дляБадабум
Ломати і будувати щось любить
Лего тільки велике любить
Моя теж така. Шукає різні додаткові схеми, складає, розбирає і наново
автор Бадабум • 19 июня 2024
Ответ дляФайна пані
Але все таки думаю краще ніж 320 ?
автор Бадабум • 19 июня 2024
Ответ дляФайна пані
Хотіла б/у . Але ціни майже як новий, ще то не хватає деталі то зламані.
Файна пані• 19 июня 2024
Дивлячись яка трізниця в ціні. Якщо там 300 грн, то краще брати 999. А якщо 1500, та ще ви не впевнені, що буде цікаво, то краще 320
Каркуша Клара• 19 июня 2024
Дивіться по дитині. Мій спочатку зацікавився, але потім охолов. Бачу лего більше подобається, користується ним постійно.
Я пані прохана...• 19 июня 2024
У нас их несколько было и маленькие и большие. Плюс, что они подходят друг другу. Ребёнок в свое время наигрался, мы потом все в кучу ссыпали. Оставили инструкции. А так если ребёнку нравится, почему бы не купить