Царевна в уггах• 19 июня 2024

Есть взаимосвязь шейные зажимы, боль в затылке и низкий ферритин?

Marmu• 19 июня 2024
Шийні зажими та біль в голові - у мене 100% є взаємозв´язок. при місячних та перед зливою часто бував біль в спині та голові. ходила на голки, зараз ходжу на кінезіотерапію, стало набагато краще. ще мій психіатр каже, що голова болить у декого, хто багато вуглеводів їсть. я була на кето, зараз на низьковуглеводному харчуванні - думаю, зв´язок є.

автор Царевна в уггах • 19 июня 2024
Ответ дляMarmu
Речь про ферритин и шею

Кстати инетересно, что происходит перед кд ссосудами что болит голова и тд
Marmu• 19 июня 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Речь про ферритин и шею

казав мені лікар, який голки ставив, що перед кд тіло набрякає, тому і пережимаються.
феритин у мене колись був низький, але я особисто це не пов´язувала, може і є якийсь зв´язок
автор Царевна в уггах • 19 июня 2024
Ответ дляMarmu
Про отеки кстати логично , спасибо.
А связь боли в шейном и низкий ферритин вчера в одной теме увидела
Само_достаточная• 19 июня 2024
Ніяк не пов´язані
Душа компанії• 19 июня 2024
У меня зажимы в шее, ферритин в норме, даже не на нижних границах
автор Царевна в уггах • 19 июня 2024
Ответ дляДуша компанії
А как это в норме даже не на нижних?
Душа компанії• 19 июня 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
А как это в норме даже не на нижних?
У референтных значений результатов есть нижняя и верхняя границы нормы
автор Царевна в уггах • 19 июня 2024
Ответ дляДуша компанії
Т.е вы считаете что если по референсу 5 нижняя то 10 это норм?

Кицюююня• 19 июня 2024
У мене дуже низький феритин і протрузії в шиї. Але зв´язку не бачу.
Перед КД прогестерон піднімається, затримує вологу, дає набряки й додаткові перетискання.
Феретин у мене низький через дуже рясні менструації, ну, а вони наче через дуже високий естрадіол.
А протрузії, проблеми зі спиною, неправильний прикус, проблеми зі стопою - ну, не міг естрадіол ще й це мені намутити Але, якщо не важко, можете дати покликання на ту тему, цікаво))
автор Царевна в уггах • 19 июня 2024
Ответ дляКицюююня
Там автор в сообщении своем это связала
Вот мне стало интересно.

Про стопу и естрадиол. Это вы про что ,расскажите.
Сейчас дам ссыль

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3556251-1#a...
Кицюююня• 19 июня 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Там автор в сообщении своем это связала
Вот мне стало интересно.

Сейчас дам ссыль

Там у авторки ще низка серйозних проблем: щитовидка, підшлункова. У мене з ними, дякувати Богу, все в нормі. Може, їй щитовидка їй і дає тяжкість у шиї. З феритином узагалі ніякого зв´язку не вловила.
автор Царевна в уггах • 20 июня 2024
Ответ дляКицюююня
Как у вас эстрад ол на стопу влияет?