Замурмишка• 19 июня 2024
Що б ви хотіли отримати в подарунок на день народження?
От і все питання…
Бо щось бажань немає.
Бюджет до 20000грн
Бо щось бажань немає.
Бюджет до 20000грн
Замурмишка
• 19 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Мобільний телефон)
Дякую. В минулому році отримала) тож ще рано міняти. І навушники є. А годинник не ношу (Apple Watch маю на увазі)
Замурмишка
• 19 июня 2024
Ответ дляКапризуля
Дивлюся собі сумку літню
Дякую.
Ви з яких обираєте?
Це від колег буде, але там сума 3000грн. Бо дорожчі не беру.
Ви з яких обираєте?
Замурмишка
• 19 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
в мене скоро дн. і я не знаю шо хочу
Скажіть…
Зрозуміло, що хочеться закінчення війни.
Оце і все бажання.
Якби був мир, то точно була би поїздка в Італію. Це мрія вже 5-й рік)
Оце і все бажання.
Капризуля• 19 июня 2024
Ответ дляЗамурмишка
Дякую.
Ви з яких обираєте?
Дивлюся типу шкіряні Італійські, звісно репліка але я ще вибираю бо хочеться і зручно і щоб м´яка була.
Іще подивіться парасольку що при намоканні водою проявляється малюнок.
Я таку дарувала своїй племінниці вона задоволена.
ОдинРазНадетое• 19 июня 2024
Ответ дляЗамурмишка
Скажіть…
Оце і все бажання.
я яказ в Італіі
Допоможіть знайти• 19 июня 2024
Я люблю ювелірну Франчеллі, Мінімал і Сову.
Люблю отримувати сертифікати на навчання.
Замурмишка
• 19 июня 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
О, сертифікат на навчання. Оце цікаво до речі
Настасья Пицун• 19 июня 2024
Мікроскоп! але найбільше мрію про телескоп🙃. Люблю досліджувати навколишній світ)
Natal_ka91• 19 июня 2024
Ответ дляЗамурмишка
Побалуйте себе якимись хорошими жіночими аксесуарами, чи прикрасами)
Великий сатирик• 19 июня 2024
У меня в вс день рожденья. Сделала себе подарок- еду отдыхать одна, совсем одна. И буду делать только то что захочу.
Телячі ніжноСті• 19 июня 2024
iPhone 15pro Max
Dison
Сумку типа Furla
Сертификат в Брокард
Духи типа Tom ford
Dison
Сумку типа Furla
Сертификат в Брокард
Духи типа Tom ford
палка-копалка• 19 июня 2024
Конкретно сейчас я бы хотела поехать отдохнуть на недельку, в хорватию например. Без мужа и детей)))
Из материального не хочу особо ничего, все есть что я хотела. Для разнообразия присмотрела часики, классику, смарт часы хорошо но заряжать регулярно забываю))
vitamin-bd22• 19 июня 2024
путевку в санаторий с трехразовым питанием на 5 дней. уход для тела и лица.