Лукава_Кiшка• 19 июня 2024

Чем доехать до Трускавца, кроме поезда?

Поезд 813 грн в одну сторону или 890 грн. Какой-то треш.
Love_Love_Love_• 19 июня 2024
З Чікаго чи з Дрездена?

Фима Собак• 19 июня 2024
Бла бла каром
Зроблено у 80-х• 19 июня 2024
На велике бесплатно
Love_Love_Love_• 19 июня 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
На велике бесплатно
Пішки ще можна
Зроблено у 80-х• 19 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Пішки ще можна
Можно, но вопрос, чем доехать
Фима Собак• 19 июня 2024
Про блаблакар беру свои слова назад))) посмотрела стоимость например из Киева, не дешевле чем поездом
Бжоли-бандерівці• 19 июня 2024
Що ж ви будете в Трускавці робити, якщо вам потяг дорого

Хочу в БАНю• 19 июня 2024
Плацкартні возьмите
автор Лукава_Кiшка • 19 июня 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Плацкартні возьмите
Нема плацкарту. Є лише купе
автор Лукава_Кiшка • 19 июня 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
А ви вважаєте що майже 900 гин це адекватна ціна по потяг? Хотілось 10 днів просто перезавантажитись
Сегодня сержусь• 19 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Нема плацкарту. Є лише купе
До львова плацкарт, потом электричкой
Оч@ров@Шк@• 19 июня 2024
Певно Ви давно не їздили потягами....ціни давно такі, дивно, що ще не підняли
Бжоли-бандерівці• 19 июня 2024
Ответ дляСегодня сержусь
До львова плацкарт, потом электричкой
Доречі, по вихідних зняли електричку Львів Трускавець
Сосиска_Втесте• 19 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Є плацкарт, такого не буває,що немає плацкарту. У 8:00 заходьте и бронюйте білети. Не всі вагони викладають одразу треба моніторити.
Хочу в БАНю• 19 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Нема плацкарту. Є лише купе
Ловите билеты.
Сосиска_Втесте• 19 июня 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
В минулому році ми з донькою їздили у Трускавець ціна білета була 290 грн з Миколаєва плацкарт
Бжоли-бандерівці• 19 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я потягами не їжджу , мені перезаватажитися на дорогу потрібно
близько 500 у.о.
автор Лукава_Кiшка • 19 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Нема плацкарту і не було. На поїзд Київ Трускавець нема плацкарту і не було ніколи. Є ще один..і місяць назад не було і тепер нема.
Сегодня сержусь• 19 июня 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Знаю

автор Лукава_Кiшка • 19 июня 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Київ моршин купе 400 і плацкарт 200
Сосиска_Втесте• 19 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я теж чекаю, дивлюся кожного дня. На наш потяг є але так гребуть білети, що за 10 хвилин вже немає. Та й потяг у нас ходить не кожного дня тому такий попит і виловити щось не реально.
ПлакалаВАвто• 19 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Нема плацкарту. Є лише купе
Їхати до Львова,а зі Львова в Трускавець
Гопница-Советчица• 19 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
завжди були - діти студенти постійно їздили. Останнім часом 3-4 місяці немає
жар-птица Нюра• 19 июня 2024
Зараз проблема купити дешеві квитки на той напрямок.Сама с цим стикнулася.В перші пару днів плацкарт розкуповують і більше вагонів не добавляють.Це до Львова,я маю на увазі.
Малая еще та• 19 июня 2024
Ми їздили в Трускавець 365 ,то їхали інтерсіті до Львова ,а потім трансфер зустрічав нас на вокзалі ,вийшло дуже швидко по часу, без нічних переїздів, комфортно і фінансово вигідніше, тим більше ,що нас було п´ятеро...Можливо є потяги до Львова дешевші , а там зробити пересадку на электричку чи автобус?Сама так не їздила,не знаю,чи то вийде економніше...