Однозначно• 19 июня 2024
Як ви зберігаєте власну бухгалтерію?
ФОП третьої групи. За 9 років бумажок дохріна. Лежить вдома по величезних папках і коробках. У вас теж так?
Мотористка• 19 июня 2024
Коли був чоловік на 3 гр .Єдинщик . То у мене все у папках великих зберігалося .
Однозначно
• 19 июня 2024
Ответ дляМотористка
Це ж його треба зберігати аж допоки не припиню діяльність? Трохи задовбало возити все з собою по орендованим квартирам(((((
Мотористка• 19 июня 2024
Ответ дляОднозначно
Допоки не анулюють
Мотористка• 19 июня 2024
Ответ дляБлискавка
Проверяют документацию за последние 3 года.
5 років. А під час військового стану взагалі заморожена перевірка