Нічого вдягти• 20 июня 2024
Davines потрібні відгуки)
Як вам ця косметика?
оксюморон• 20 июня 2024
Никак, деньги на ветер. Давала шанс много раз. Пробовала серию oi (все) и nounou (по моему так, для поврежденных)
Святатабожа• 20 июня 2024
Мені дуже подобається. Брала шампуні,маски, кондиціонери, молочко, все було супер.
Stepa_nida• 20 июня 2024
Було пару продуктів, єдине що дійсно сподобалось і залишилось на полиці - термозахист Melu і розгладжуюче молочко Love curl (з лінійки для кучерявого волосся, в мене воно пряме, однак все одно люблю цей засіб через текстуру, використовую як пре-стайлінг).
Коли ще подорожували, любила в поїздки брати Davines The Circle Chronicles The Renaissance Circle - дуже зручний формат саше + швидко працює на волоссі, кондиціонує і робить блискучим.
Шампуні і маски з інших лінійок на мені особливого ефекту не мають. Сіль для укладки взагалі провальна на мені.