Тракторні війська• 20 июня 2024
Майже щоденно сняться кошмари, і мало сплю
Останнім часом якийсь дурдом. Не можу знайти роботу, проблеми в стосунках, постійний стрес, набрала зайву вагу, но саме жахливе, що не можу заснути до 3-4 ночі, потім пробуджуюсь кожні пів години, і при цьому сняться кошмари. Якісь реально дивні страшні сни, і я після пробудження дивлюсь в вікно і говорю сама собі що це був сон. Кожен день сплю максимум 4 години. Психіка не витримує і я не знаю що з цим зробити. П´ю гідозепам, але ефекту ніякого.
ЖивунаБагамах• 20 июня 2024
Завязывайте с гидазепамом. За три часа до сна никакой инфы с инета телика, кофе чай только утром, вечером можете романчик какой нить почитать, музыку послушать, порукодельничать, и постепенно приглушайте свет. Напишите завтра насколько помогло
Тракторні війська
• 20 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Я його приймаю тільки пару днів. Все інше роблю, але не допомагає
ЖивунаБагамах• 20 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
Да лучше мелатонин уже..у меня от гидазепама какие то провалы памяти были, вот не помню какой то кусок времени, и все тут. Ну его
ВерСаСе• 20 июня 2024
Та же фігня,реально сниться якась хрень,и я вечно просыпаюсь. Уже крыша едет,и от всей ситуации в стране тож
Зрадорозганячка• 20 июня 2024
я пила гидазепам 0,2 перед сном - врач выписывал на пол года- отлично! Потом перешла на атаракс- тоже хорошо
Тракторні війська
• 20 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А что именно снится?
Різні страшні речі, страшно писати. Бувало снилося що мене хтось зраджує (друзі, знайомі) - але у мене зараз нема ні друзів ні знайомих, з якими я часто спілкуюся, що хтось сміється з мене, залишає мене, що мій мужчина знайшов іншу або залишив мене. Декілька раз прокидалася від сильного стуку в двері спальні, але там нікого не було. І мій мужчина теж часто прокидається в ночі, але всього раз за ніч, і в період з 2-4 години ночі
ЖивунаБагамах• 20 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А не было такого как снижение концентрации или ухудшение памяти. Припомните
Тракторні війська
• 20 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Я приймаю 0,5. Не відчуваю жодного ефекту
Зрадорозганячка• 20 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
ой...я была химиотерапии после серьезной операции...если и было то не критично в моем положении - но ушла тревога и дурные мысли накручивания себя
ЖивунаБагамах• 20 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
Вам нужно поработать над уверенностью в себе. А вообще, я когда то снимала дом, обычный старый дом. Так вот я просыпалась там чуть ли не каждый день в 4.20. один раз упала полка в это время, которая висела всю дорогу. Один раз от шума что кто то бегает по чердаку. Мне не было страшно, но было интересно ну почему именно все в 4.20?? Может кто то тут подскажет
Зрадорозганячка• 20 июня 2024
Ответ дляТракторні війська
попробуйте атаракс - 0,25 на ночь и теплое молоко с медом если любите и пьете и еще магний мне прописывали
ЖивунаБагамах• 20 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А, ну да тогда..хорошо что помогло!!
Зрадорозганячка• 20 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
может там кото-то прибили именно в 4.20
ЖивунаБагамах• 20 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
может там кото-то прибили именно в 4.20
Да вроде никого. Кладбище было недалеко, через один ряд домов.дом сельский, народ бы знал
Зрадорозганячка• 20 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
ну в любом старом доме или квартире кто-то то умер ...
Тракторні війська
• 20 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мелатонін в якій дозі? Як він поможе?
Тракторні війська
• 20 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Від магнію мене дуже сильно боліла голова