Щас ухожу• 20 июня 2024

Это клещ? Фото

Вчителька з мікрорайону• 20 июня 2024
Так
Ева-8c77• 20 июня 2024
ну да
Пилосмок працює• 20 июня 2024
Именно
Хата на мати• 20 июня 2024
Да
Слава Українi• 20 июня 2024
Крутите пальцем вокруг него, надавливая на кожу. Он вылезет сам
автор Щас ухожу • 20 июня 2024
О боже! Как его достать? Я пару дней назад думала, что это просто ранка какая-то. А я еще и беременна. Он навредил мне?
Щира українка• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Выпил мозг
Ms. Android• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Пару дней назад? Он уже должен быть как виноградина надутый
Вчителька з мікрорайону• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я викручую проти часової стрілки, обережно, щоб не відірвати голову. Якщо дуже хвилюєтеся, то в травмпункт можете піти, там виймуть. Якщо вагітні, то до інфекціоніста обов´язково зверніться.
Моя улюблена страшко• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Без паники!!!! Залейте его маслом подсолнечным и давите вокруг, он сам отпадет
Потом его возьмите в емкось и на анализ в лабораторию
ПлюшкамиБалуюсь• 20 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Выпил мозг
Не иронизируйте. Для беременных это правда опасно
Fashion4• 20 июня 2024
За пару дней он должен был надуться и стать больше . Может в больницу сходите, чтобы Вам аккуратно его достали
Указка• 20 июня 2024
Витягнути кліща, на аналіз його носити не потрібно, слідкувати за місцем укусу,якщо ерітема то одразу в інфекційну на курс антибіотиків, якщо нічого немає через два три тижні здати аналізи антитіла g і m до борреліозу.
МУСЯкомарова• 20 июня 2024
А это у вас не родинка почернела
МастерЮля• 20 июня 2024
В больнице идите. Там достанут и на анализ заберут.
сЛАдКОежКА• 20 июня 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А это у вас не родинка почернела
родинка с лапками???
автор, 2 дня? у вас нет проблем со зрением? вам некому было посмотреть? купите себе лупы на такие случаи
Всміхайлик• 20 июня 2024
Автор обязательно!сообщите вашему врачу
Это серьезно
Не за Будка• 20 июня 2024
Автор, подивіться пост https://www.instagram.com/p/BwGkqnNgCiG/?igsh=dzNs...
Та по хештегу у пості продивіться інші на цю тему. Там багато корисного.
Особливо для тих радників, які досі кліщів олією заливають
Бритоножка• 20 июня 2024
Конечно, это клещ.
Лапки не смутили?
За 2 дня он обычно превращается в крупного монстра.
Может, он помер сразу.
Я бы и его сдала, и анализы на боррелиоз
пу_пугренчик• 20 июня 2024
Автор, коли почалась війна я жила з дітьми на Заході України в котеджі в лісі а горах. І ці кліщі у сім´ї були кожного дня. Перший кліщ я як побачила поїхала в лікарню. Але потім довелось навчитись їх виймати професійно як лікар. Берете наливаєте на нього соняшникову олію на 5 хв. За ці 5 хв він помре. Потім мажете сірчана мазь на 5 хв. Після цього сірником водите навкруги нього кругами і він сам вискочить. Я так їх вийняла багато.
Тюрюнь_Тюнь• 20 июня 2024
Ви ще не в прийомній? Йдіть сьогодні. Спокійно, але обов’язково.
Не витягуйте самі, бо не факт що вмієте і правильно зробите.
Фима Собак• 20 июня 2024
Мой выглядел так, и то, разглядеть его смогла только тогда, когда фото сделала. Настолько маленький был
Вчителька з мікрорайону• 20 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
На аналіз не заберуть, вже давно не фінансується це, тільки нести в приватну лабораторію. В мене в сина був, кліщ повинен бути обов´язково живим, у нас виявився хворий Лаймом, добре, що ми одразу пішли до інфекціоніста і пили антибіотик за призначенням, відбулися легким переляком.
Чупа-чупс• 20 июня 2024
так. не зволікайте,витягайте і робіть профілактику. бо я послухала ’розумних’порад поліклінічного інфекціоніста про чекати і спостерігати,втратила дорогоцінний час(перші 3 дні) у 2022 р і маю купу проблем вже 2,5 роки. Коли через 3 тижні вилізла еритема,що прямо вказувало на лайм,мене запроторили до лікарні і було в же пізно. А там таких як я,ждунів, було по 7 осіб в кожній палаті. у всіх лайм. відкапали 28 днів цефртіаксоном.Хронічний Лайм в Україні невиліковний. І чекання 2-3 тижні,щоб здати аналізи, стають фатальними. бо якщо кліщ заніс інфекцію,а вони зараз майже всі заразні(це не 10 років тому),то за 2-3 тижні інфекція розповсюджується і вибити її з організму неможливо. Крім того,в Україні лиш один лікар в Києві Янченко Віталій,який знається на закордонних протоколах лікування лайму. Всі інші- безграмотні. Лайм давно вже не лікуєть закордоном 1 аб і ніхто не чекає 3 тижні. Місяць тому Янченко повернувся з конференції ,яка відбулася в Германії,. Тема- Лайм. Я вже 2 роки спостерігають у польських лікарів(в Польщі є лікарня ИЛАДЗ,яка спеціалізується лише на Лаймі). Вони лікують,але дорогоцінний час(перші 3 дні)втрачено.
Бува і таке• 20 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Хронический лайм - очень спорный вопрос , в группе ’доказові батьки ’ ( врачи , которые работают только по протоколам ) писали про психосоматику . Не пугайте автора
Лорка-хлорка• 20 июня 2024
До інфекціоніста
Околовита• 20 июня 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Самый глупый совет
Чупа-чупс• 20 июня 2024
Ответ дляБува і таке
хоч мовчіть. Хто не стикався,той не знає.хто не бачив на власні очі хворих,той не повірить. я за 2 роки стільки надивилася..яка там психосоматитка. у людей( і не в одного) повністю паралізувало ліву сторону обличчя після укусу.Це горе і біда на все життя. Паскудно,що все замовчується,ніхто не розповідає про наслідки Лайму. Ось де біда. Люди не звертаються до лікарів,чекають,а коли після укусу через рік починають боліти і крутити /викручувати суглоби,то починають ганяти по ревматологах, і причини не знаходять. Бо лайм знищує суглоби . і є діагноз Лайм-артит.І він не лікується.
Тому засунути голову в пісок і тішити себе,що якось буде-в цьому випадку не найкращий варіант. у мене зір після укусу з 1 став +2,5. за півроку. Втрата гостроти зору-теж один з симптомів.
Якби мені хтось тоді розповів про наслідки- тоя би не була безпечною.
А ще крім борелій кліщ передає ерліхії,бабезії і бартонеллу. І я бачила таких людей. У 2022 р олександрвська лікарня в Києві(інфекційка)була забити на лайм хворих. їх ніколи стільки не було як зараз. я виросла вселі з дитинства- жодного кліща. зато зараз їх валом.я не ходжу по лісах,по траві,бо це дорого обходиться. Тепла зима стала- і ї розвелося дуже багато.
Летюча помилка• 20 июня 2024
Ответ дляMs. Android
Ничего подобного. Он несколько дней сидит и жрет. Не за один день выростает
Телефон Рубика• 20 июня 2024
зателефонуйте на 103, що можливо кліщ і ви вагітні - вони підкажуть у яку травму, або десь інше місце можна підійти щоб подивилися та виняли. Вони там і аналіз його зроблять, чи він переносить хвороби.