Щас ухожу• 20 июня 2024
Это клещ? Фото
Чупа-чупс• 20 июня 2024
а ще лайм 100% передається дитині при народженні. маю таку подругу. народила,маючи хрон.лайм. в 5 років у дитини почалися всі симптоми лайму (такі як у неї). але діти лікуються добре.є шанс без хроні
Самая СоветЧиваЯ• 20 июня 2024
Автор, мене вкусив. П´ю антибіотики.
Важливі перші 72 години. Сімейна сказала нічого не роби, а його розносити почало на пів ноги. Зуділо страшно. Вони призначають феністил мастити,він не працює. Дуже раджу від будь яких укусів мазь Ілон. Я про неї дізналась раптово. За три дні зійшло майже все- почервоніння, пухлина і набряк.
Цідило правди• 20 июня 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А это у вас не родинка почернела
Удалено администрацией...
Указка• 20 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
так. не зволікайте,витягайте і робіть профілактику. бо я послухала ’розумних’порад поліклінічного інфекціоніста про чекати і спостерігати,втратила дорогоцінний час(перші 3 дні) у 2022 р і маю купу проблем вже 2,5 роки. Коли через 3 тижні вилізла еритема,що прямо вказувало на лайм,мене запроторили до лікарні і було в же пізно. А там таких як я,ждунів, було по 7 осіб в кожній палаті. у всіх лайм. відкапали 28 днів цефртіаксоном.Хронічний Лайм в Україні невиліковний. І чекання 2-3 тижні,щоб здати аналізи, стають фатальними. бо якщо кліщ заніс інфекцію,а вони зараз майже всі заразні(це не 10 років тому),то за 2-3 тижні інфекція розповсюджується і вибити її з організму неможливо. Крім того,в Україні лиш один лікар в Києві Янченко Віталій,який знається на закордонних протоколах лікування лайму. Всі інші- безграмотні. Лайм давно вже не лікуєть закордоном 1 аб і ніхто не чекає 3 тижні. Місяць тому Янченко повернувся з конференції ,яка відбулася в Германії,. Тема- Лайм. Я вже 2 роки спостерігають у польських лікарів(в Польщі є лікарня ИЛАДЗ,яка спеціалізується лише на Лаймі). Вони лікують,але дорогоцінний час(перші 3 дні)втрачено.
А чим ви лікувалися і чи вилікуватися, бо в мене зір впав різко і суглоби болять але кліща ніколи не бачила і еритема не було, а аналіз світить в антитілах g та m а лікарі що в нас що за кордоном кажуть що хибнопозитивний і треба копати в сторону ревматології.
Чупа-чупс• 20 июня 2024
Ответ дляУказка
якщо G M є,то кліщ був. а еритема є не завжди. якщо кусає малесенька німфа(вона як макове зерно.вона написася,відпала і все.
пила 4 АБ.
Указка• 20 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
пила 4 АБ.
Мене цікавить симптоми по суглобам пройшли, зір перестав падати? Доксі,цеф, бісептол що ще пили як довго? В мене проблема що живу за кордоном, зараз приїхала до дому хочу взяти з собою і просити курс, бо нестерпні болі в суглобах життя не дають, встаю зранку і плачу, а сімейний за кордоном руками розводить пропонує плавати і фізеотерапію.
Чупа-чупс• 20 июня 2024
Ответ дляУказка
ви де? В Польщі є клініка Іладз. Зір перестав падати. суглоби турбують час від часу_весна/осінь. пила і колола 45 днів Цефікс,метронідазол, Азітроміцин,далацил. Але це мало. В мене жінка вилікувалась,але пила 1,5 року .без перестанку(такий курс назначили в Польщі,лікар Велькошанський,). Коли хронь- лікування на місяці. ну і рік я пила трави у травника з Бучач. Дуже добре допомогли настойки. його поррекомендували у групі в ФБ Лайм УКраїна. Там тисячі лайм хворих. дадуть будь-яку рекомендацію. Але тих що вилікувались-одиниці. люди лікуються роками.
Зажуженная Жужжа• 20 июня 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Без паники!!!! Залейте его маслом подсолнечным и давите вокруг, он сам отпадет
Потом его возьмите в емкось и на анализ в лабораторию
Категорично не можна так робити
Тюрюнь_Тюнь• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Достали в больнице только что
Ось і добре що поїхали, а на місцевих знавців послухали
Зажуженная Жужжа• 20 июня 2024
На майбутнє. Всім, кто крутить, давить і заливає маслом кліщів.
Берете ватний диск,мочите, віджимаєте, намилюєте милом. Притискаєте пальцем ватку до кліща і робите кругові рухи. В будь яку сторону, я роблю по часовій. Декілька секунд і кліщ на ватці або на шкірі. Цілий і неушкоджений, що важливо.
Янгол в камуфляжі• 20 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Що, і ваша жінка лаймом заразилася? Це ж треба таке! У Вас такі ускладнення важкі...
Указка• 20 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Ні я не в Польщі , за ці всі клініки і методи лікування в курсі але перспектива пити роками антибіотики і не вилікуватися мене не влаштовує, поки намагаюся пробувати бджіл і трави.
Мне без сахара• 20 июня 2024
Автор, это не клещ. Сегодня моя собака поймала такого монстра, я пыталась его достать как рбычно пинцетом, но при легкой фиксации пинцетом он лопну и во все стороны брызнула кровь. Клеща не так легко раздавить. Только что увидела у себя на ноге, тоже самое - при попытке достать он лопнул!!!!! К слову, за последние лет 5 клещей я достала порядка сотни. А сегодня столкнулась с монстпгм как у Вас на фото впервые. Не знаю что делать - бежать в инфекционку наверно утром((( Вы показались уже врачу???
Мне без сахара• 20 июня 2024
Ответ дляСлава Українi
Крутите пальцем вокруг него, надавливая на кожу. Он вылезет сам
Это не клещ!!! Я такого сегодня пыталась выкрутить как клеща (с собаки утром, с себя только что) он сразу лопнул!!! Клещей больше 100 штук доставала, у клещей корпус очень прочный, этот тонкий и рвется, вытекает жижа красная из него(((
Мне без сахара• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
О боже! Как его достать? Я пару дней назад думала, что это просто ранка какая-то. А я еще и беременна. Он навредил мне?
Автор, Вы достали его???
Щас ухожу
• 20 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
Автор, Вы достали его???
В больнице достали, травматолог
Мне без сахара• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
В больнице достали, травматолог
Сказали что это за монстр такой?
Щас ухожу
• 20 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
Клещ. Мне достали его в больнице. Показали. Он очень маленький, как мошка, просто его так раздуло из-за того, что крови насосался
Щас ухожу
• 20 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
Сказали что это за монстр такой?
Да клещ же, только очень маленький
Мне без сахара• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я доставала очень маленьких клещей, но они не лопались так легко. У Вас целиком достали или он лопнул?
Щас ухожу
• 20 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
Я туда не смотрела. Он под коленом у меня был. Лапы оставались. Лопнул походу, потом еще лапы выкручивали его из кожи
Мне без сахара• 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Да, только клещи не лопаются(( голову, если нет опыта, часто оставляют когда выкручивают, т.е. тело отрывают, а голова застряет в коже. Но лопаться они не могут от легкого прикосновения. Пойду к инфекционисту. Это какое-то новое насекомое.
Мона Лиза• 21 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Офігіти.
Добре, що Ви зайшли у цю тему.