Шукаю трусики• 20 июня 2024
А реально ли вообще как-то полностью вылечить демодекозный блефарит век?
Или это пожизненно "исскуственная слеза "?
Шукаю трусики
• 20 июня 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Який у вас догляд? Дієти дотримуєтесь?
В смысле, гигиена век?
Пенка Навиблеф, массаж век и капли ’исскуственная слеза’.
Шукаю трусики
• 20 июня 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Який у вас догляд? Дієти дотримуєтесь?
А у вас был такой диагноз?
Без образів• 20 июня 2024
я вилікувала. за місяць. але звернулася одразу в кожвен.. 15 днів пила метронідазол по 500 мг зранку і увечері. і гель для повік Демоскін (саме для повік!)мастити поки не пройде (місяць,два,три). я мастила місяць повіки,з бровами гарно намащувати .мама 4 місяці. Солодке не їсти категорично в цей час
Невгамовна шахиня• 20 июня 2024
Мені виписували якусь мазь по рецепту. То есть робили під замовлення
Без образів• 20 июня 2024
Ответ дляШукаю трусики
А які у вас були симптоми?
Різі в очах були?
ні. зуд повік і прищі на нижній повіці. а у мами сльози текли,чесалося. в неї більш задавнене.
Шукаю трусики
• 20 июня 2024
Ответ дляБез образів
Тобто, брови також можна їм мазати?
Без образів• 20 июня 2024
Ответ дляШукаю трусики
Тобто, брови також можна їм мазати?
звичайно. повністю намазюкати повіки,вії,брови,надбровні дуги. а ще лікар сказав 2 р на тиждень мастити для профілактики все лице. демодекоз живе на лобі,в бровах,в повіках.все гарно змащувати. рано і увечері. і ховатися від сонця. не загоряти з демодекозом
Играю_на_кларнете• 21 июня 2024
Ответ дляШукаю трусики
А у вас был такой диагноз?
Так, і не їсти солодкого і булок-то дууууже важливо