Не пириживай• 20 июня 2024
Я жлобина? Или он
Больше выговориться. Встречаемся полтора года, вместе не живём. Я прихожу к нему в большей степени. Часто покупаю какие-то продукты, или вкусняшки, и не всегда мы их едим, они остаются у него. К чему это, вчера купила кг вкусных черешень ( 13€) такие огромные, вкусные, на рынке ( редко бываю там, т.к почти без выходных работаю) зашли поужинали не дома, потом уже ничего не хотелось, остались они у него. Сейчас, еду с работы уставшая, понятно и голодная, он мне зонтик говорит принесёт, т.к дождь. Встетил, по дороге купила мороженное, т.к платить только наличкой, у него не было, у меня были. Зашли в маркет, ходили отедельно, он себе купил что нужно, заплатил за своё, плюс какой -то бутик взял, пока я на кассе, он перекусил, мне даже не предложил купить, вопрос не в деньгах, я когда покупаю себе, спрашиваю только какой он хочет, а не будет, или нет. Стою на кассе и так меня это выморозило. Я ушла домой, у него футбол, он к себе. Черешни понятно, как и многое другое, он не в силах додуматься, и сложить мне хоть половину. Я не жлоб ( наверно) часту плачу за наши ужины и т.д. Но если меня парит эта тема с продуктами, и черешню не могу забыть, таки я жлоб выходит.
Не пириживай
• 20 июня 2024
Ответ дляШукаю стакан
Нах он вам нужен. Тьфу, ищите другого
Написала, что хочу закончить отношения, что не вижу будущего рядом с ним и мне не подходит такой формат. Руки трусятся мои
Лукава Кішка• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
В цілому, то такий, хоч до одного місця тули, і каву тобі в ліжко, і двері відчиняє і стілець відсовує, квіти постійно в мене стоять, але ось ця риса, я не можу. Боло і раніше, що йшли в маркет, а потім по різним домам, то я казала, клади своє заплачу, просто щоб уникнути цьго неловкого моменту, а він швиденько взяв все і побіг собі платити, щоб не дай бог і моє не прийшлось, хоча в мене там покупок пару до 20€
А в чем смысл встретиться просто для похода в магазин?
Не пириживай
• 20 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Шел дождь он вынес мне зонт и ему нужно было в магаз
Ластоноша• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Я більше купую і пригощаю в наших стосунках. Бо на сьогодні в мене білша зп ніж у нього. Розумію наче, якщо хочу і туди піти посидіти і туди, він не потягне сам платити за це
Просто спробуйте його зеркалити, він купив бутерброд собі і зʼїв, купіть собі морозиво і йому не пропонуйте. Побачите реакцію.
В мене така подруга була, купувала собі щось, то не відкривала, а несла додому їсти. Ну або воду, чи морозиво, яким не діляться. Я купувала зазвичай чіпси, печиво, щось у пачці, що можна було їсти взагалі компанією. Ну вона звичайно це їла. Але одного разу я купила собі чіпси якісь, чи крекер, і поки ми вийшли з магазину, мені щось перехотілося їх одразу їсти. Ну я їх поставила в сумку на потім. То вона мені одразу, «а ти що не будеш їх їсти?!» Я сказала, що пізніше, бо щось недуже добре себе почувала, проходить знову півгодини, знову те саме питання. Я таки забрала їх додому, то вона ще нила «чому це». Ну в мене склалося враження, що вона спеціально зі мною гуляла, щоб поїсти. Людина не бідна і доросла, могла собі дозволити, я ж не омарів купувала. Надіюсь, що ваш мужчина не такий.
Стрекозей• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Вы сами себя загнали в это,мужчин нельзя жалеть в финансовом плане
Отношения рушатьса именно из-за вас и ваших надуманных мыслей
Вы носите в себе обиды,но если ему озвучить,это будет очень странно для него звучать
Ластоноша• 20 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
А почему он в Германии? На что он собирает, работая не в Польше?
Я думаю он откладывает на что-то, например, на недвижимость, а Вы его спонсируете пока он копит на свое, к вам не относящееся. Оно вам надо?
Если Вы опять выбрали жлоба, то меняйтесь, попытайтесь в следующий раз сразу обратить внимание на этот момент и не тратить свои деньги, а наблюдать тратит ли их мужчина на Вас.
Правильно. Головне, щоб він після купівлі житла не покинув автора і не знайшов нову😢 а то надто вигідно влаштувався.
Залатавая• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Вы ещё и зп сообщили..?
Нет, вы слабое нежное создание, вас надо кормить, любить и лелеять.
И нет, вы не лошадь
Залатавая• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Я і розлучилась з чоловіком через жлобство. І знову таке знайшла. Хоча вібір в мене є, всіх достойних відсилаю, вожуся з цим, як дурочка, і розумію все, але не розриваю стосунки.
В таком случае, дело в вас.
Вы сами себя неверно позиционируете. Тут надо много работать над собой.
Сам парень вроде не жлоб по описанию ’бонусов’. Но вы его активно им делаете. И уже почти достигли цели
Залатавая• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Например, он дарил парфюм, дешманкий, за 15€ Я зашла с ним и купила сама себе несколько, которые мне подходят, он увидел, и больше никаких за 15 € мне не дарил, всё +- в моей ценовой категории.
Тут ему стыдно просто стало
Ластоноша• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Ну якщо маєте вибір, то може таки перегляньте стосунки. Можливо ви втрачаєте кращий варіант для себе.
Леди_в_ночи• 20 июня 2024
Вибачте, але без лоха...
Як так, навіть не спитати, чи будеш ти теж бутерброд? Сперло, як хом´як, на ничку. Фу
Аль де Барановна• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Вместо черешни, всегда это что-то разное, что остается у него, к чему я даже не притронулась
у меня бы на такого мужика не встало.... Автор, вы себя на помойке нашли?? Мне было бы совершенно не стыдно сказать - эти черешни я забираю домой, вечером скушаю!!
у вас обычные потрахушки. вы не обязаны приносить ему угощения
Ластоноша• 20 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вибачте, але без лоха...
Такий мужчин дофіга і трохи. Моя кузина впадала за своїм чоловіком теперішнім декілька років. Мій дядя (її батько) їхні всі поїздки на відпочинок закордон, в Карпати спонсорував, ну бо мав з чого. На весілля їм машину подарував. Так от зать його - це просто лідер жлобства. Їхала я раз з ними до війни ще, в аеропорт, дядя був за кермом, вони двоє летіли відпочивати, а я мала рейс по роботі. Вийшли з авто всі разом, витягнули валізи, зайшли в аеропорт. Там продавали каву, це чудо пішло вперед замовило собі каву і ще щось там і меншу своїй жінці, відсіло спеціально від нас з дядьком, щоб за нас не платити. Ну добре я там затесалась, але ж дядя нас віз, то він пожлобився навіть йому купити. Блін…. І це після того, скільки на нього грошей витратили.
Роза в вазі• 20 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Напишите потом, что ответит
Леди_в_ночи• 20 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
Ну, швидше за все, там ще той нарцис, з тих, хто дозволяє себе любити. Проблема в тому, що кузена ваша любить його більше, ніж себе. Тому й результат такий. Він може поводити себе, як хамло, бо знає, що його любитимуть, незважаючи ні на що. Але що буде, коли в дядька закінчаться кошти?!
Ластоноша• 20 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну він був її забаганкою, вона відбила його у його дівчини. Може вона дійсно так сильно у нього була закохана, може не вміє програвати.
А от про це, що буде якщо дяді не стане, я також іноді думаю, хоч то і не моя справа. Але двоє дорослих людей ніде не працюють, а привикли жити розкішно(
Не пириживай
• 20 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
Напишите потом, что ответит
Справа в тому, що купила дорогу білизну, вона була в нього, з чеками з усім, тому, переживала щоб не залишив на вулиці. Дочекався мене, мовчки віддав речі, ще була переписка, але без суті. Я брехуха і все таке інше. Мені погано, але, і не таке переживала... і це пройде
Michael s Girl• 20 июня 2024
У меня такой же бывший был ждоб. Встречались 3 года, правда, несколько раз расставались за это время. Никогда, ничего мне не покупал, когда я просила купить вина, мог сказать, что на вино нет (речь не шла о дорогом вине). Дома у него когда были, помню, хотела рахат-лукум открыть к чаю, а он ответил, что это ему на работу и протянул вместо этого контик... Помню ещё была ситуация, когда просила скачать приложение какого-то магазина одежды, там при регистрации 500 грн. Давали, а у меня уже было скачано и баллов соответственно не полагалось. Просила воспользоваться этими баллами, потому что хотела приобрести вещь из этого магазина, на что он не ответил ’а мне что не надо’ и сказал чтобы маме своей на телефон скачала. Хотя мои больше 2000 баллов перед этим взял с удовольствием в один спортивный магазин, хотя мне они вполне могли понадобиться, поточу что и себе и сыну там покупала обувь и другие товары регулярно. И когда шла к нему и спрашивала взять ли вино, отвечал без зазрения совести положительно
Не пириживай
• 20 июня 2024
Ответ дляMichael s Girl
Тут до цього ще не дійшло. Але, але, можливо в його сім,ї це норм, мені не норм, я наче все від душі роблю, але протіворечю як би сама собі поведінкою. Для мене більш притаманний варіант, коли чоловік робить якісь суттєві речі, важливі, а я вже, як жінка доповнюю це дрібницями, чи ні, на мій россуд. Ми розійшлися, вже речі в мене. Вище скинула скріни. Перший раз як хотіла піти, то сидів під дверима, хотів говорити, а це видно вже його заділо теж.
Не пириживай
• 20 июня 2024
Ответ дляMichael s Girl
Ось так тригернуло мене сьогодні, на цій касі, стало так обідно за себе, по живому розірвала.
Michael s Girl• 21 июня 2024
Да пусть лесом идёт этот жлоб несчастный. Автор, понимаю, что вам тяжело, но нужно уважать в первую очередь себя - вы у себя одна, а таких как он - миллион. Будет другой и лучше, только рядом с этим вы его точно упустите
Коплю на груди• 21 июня 2024
Ответ дляНе пириживай
Жесть, какой конченный. Поздравляю, что нашли в себе силы быстро это послать)