Допоможіть знайти• 20 июня 2024
Полипы
Расскажите, кто оперировался по поводу ЛОР-полипов взрослыми уже - сколько лет прошло после операции? не пришлось удалять снова?
Самоучка• 20 июня 2024
Видаляла 2 рази але вже наросли нові, ця зараза росте швидко
приблизно 10 років пройшло і вже треба думати чи видаляти, мій вік після 60р
Самоучка• 20 июня 2024
операція під наркозом і видаляли шейвером
лікар Кунах Т.Г він завідуючий на данний момент в Феофанії але якщо треба робити вам я раджу тільки у нього
Допоможіть знайти
• 21 июня 2024
Ответ дляСамоучка
За эти десять лет Вы поддерживающее лечение проходили?
Мию вікна у мороз• 21 июня 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Нужно устранить причину - местное воспаление.
Сдайте мазки, в т.ч. на вирусы.